۰
plusresetminus
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۰

افزایش ۳۰ درصدی سهم ردهت

ایتنا - ردهت نهایت تلاش خود را بخرج می‌دهد تا بتواند با اتکا به توانایی و قدرتی که در لینوکس اندوخته است، محصولات و نرم‌افزارهای تجاری خود را به مشتریانش بفروشد.
افزایش ۳۰ درصدی سهم ردهت


طبق گزارشی که اخیر از سوی شرکت ردهت منتشر شده، سهام این شرکت می‌تواند در یک سال ۳۰ درصد افزایش پیدا کند. این در حالی است که فروش این کمپانی در زمینه سرور و همچنین نرم‌افزار رو به افزایش است.


به گزارش ایتنا از رایورز به‌نقل از رویترز، شرکت ردهت که در کارولینای شمالی آمریکا مستقر است، سیستم عاملی متن‌باز که با نام لینوکس شناخته می‌شود را برای کامپیوترهای شخصی توزیع می‌کند. این شرکت که اخیرا به تولید و عرضه اپلیکیشن‌های گوناگون روی آورده، این فعالیت خود را گسترش داده به گونه‌ای که ظرف سال گذشته ۱۵ درصد از درآمد سالانه‌ خود را از این محل تامین کرده است.


کسب و کار ردهت در زمینه نرم‌افزار، عرصه‌های گوناگونی را دربرمی‌گیرد که از جمله آنها می‌توان به یک پلتفرم متن‌باز برای پردازش ابری اشاره کرد که OpenStack نامیده می‌شود. یکی دیگر از این محصولات، یک نرم‌افزار مجازی‌سازی است که به شرکت‌ها امکان می‌دهد بتوانند هرچه بهتر از منابع سخت‌افزاری خود استفاده کنند.
از محصولات مهم دیگر ردهت، نرم‌افزاری ویژه برای ذخیره‌سازی داده‌هاست.

بدین ترتیب ردهت نهایت تلاش خود را بخرج می‌دهد تا بتواند با اتکا به توانایی و قدرتی که در لینوکس اندوخته است، محصولات و نرم‌افزارهای تجاری خود را به مشتریانش بفروشد.

درآمد حاصل از کسب و کار ردهت در سال گذشته ۴۶ درصد افزایش یافت، و بدین ترتیب بالاترین درصد را برای درآمد در تاریخ این شرکت رقم زد.
 
کد مطلب: 43041
نام شما
آدرس ايميل شما