۰
دوشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲

روش ابتکاری گوگل برای افزایش وفاداری شغلی کارمندان

ایتنا- همه کاربران علاقمند در گوگل می‌توانند طرح تجاری خود را در این شرکت ارائه بدهند و در صورت پذیرش چندین ماه را به طور انحصاری صرف پیشبرد آن کنند.
روش ابتکاری گوگل برای افزایش وفاداری شغلی کارمندان


گوگل برای مقابله با روند خداحافظی برخی کارمندان این شرکت، مجموعه جدیدی را تاسیس کرده تا کارکنان خلاقش فرصت کافی برای عملی کردن ایده‌های خود را داشته باشند.


به گزارش ایتنا از فارس، در سال‌های اخیر بسیاری از کارکنان گوگل از این شرکت جدا شده‌اند تا خود موسسات نوپایی را تاسیس کرده و به کسب درآمد از دنیای فناوری اطلاعات بپردازند. گوگل برای تداوم دسترسی به این ایده‌های هوشمندانه و نه لزوما موفق در حال تاسیس مجموعه‌ای موسوم به Area 120 است.

گوگل تا به حال به کارمندان خود اجازه می‌داد تا ۲۰ درصد از زمان کاری خود در این شرکت را صرف پیگیری ایده‌‌های شخصیشان بکنند.

همه کاربران علاقمند در گوگل می‌توانند طرح تجاری خود را در این شرکت ارائه بدهند و در صورت پذیرش چندین ماه را به طور انحصاری صرف پیشبرد آن کنند. بنابراین کارمندان گوگل از این طریق هم شغل خود را حفظ کرده‌اند و هم می‌توانند به طور انحصاری بر روی تجاری‌سازی ایده خود متمرکز شوند.

گوگل هنوز اخبار منتشر شده در این زمینه را رد یا تائید نکرده و هنوز مشخص نیست فعالیت Area 120 چه زمانی آغاز خواهد شد. همچنین نمی‌توان پیش‌بینی کرد این ابتکار عمل تا چه حد جلوی کاهش کارکنان گوگل و خداحافظی آنها با این شرکت را می‌گیرد.
کد مطلب: 42540
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما درباره ادامه فیلتر تلگرام چیست؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم