۰
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۹

افزوده شدن پرداخت دیجیتالی به ساعت هوشمند پبل

ایتنا- ساعت هوشمند پبل به عنوان محبوب ترین و پرفروش ترین ساعت هوشمند جهان به قابلیت جدید مجهز شده است که به آن اجازه استفاده از خدمات پرداخت دیجیتالی را می دهد.
افزوده شدن پرداخت دیجیتالی به ساعت هوشمند پبل


ساعت هوشمند پبل به عنوان محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین ساعت هوشمند جهان به قابلیت جدید مجهز شده است که به آن اجازه استفاده از خدمات پرداخت دیجیتالی را می‌دهد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، ساعت‌های هوشمند به تدریج در حال دریافت تمامی امکانات موجود بر روی تلفن‌های همراه هوشمند هستند و در این میان یکی از خدمات محبوب و رو به رشد در تلفن‌های همراه هوشمند، پرداخت دیجیتالی یا اصطلاحا کیف پول دیجیتال است.

ساعت پبل به عنوان پرفروش‌ترین ساعت هوشمند جهان به تازگی قابلیت استفاده از این امکان را دریافت کرده است، البته این قابلیت به صورت دقیق در خود ساعت پیاده‌سازی نشده است بلکه به واسطه استفاده از یک ابزار جانبی برای آن فراهم خواهد شد.

 

دارندگان این ساعت می‌توانند با استفاده از یک نوار ویژه و بستن آن به ساعت، امکان استفاده از این قابلیت را خواهند یافت.

گفته می‌شود که این سیستم درست مانند سیستم اپل-پی و کیف پول‌های دیجیتال دیگر عمل کرده و تقریبا تمامی فروشگاه‌های پذیرای این فناوری، از سیستم پرداخت دیجیتال پبل نیز پشتیبانی خواهند نمود.

از نظر امنیتی نیز گفته می‌شود که این سیستم ۴۹ دلاری به آخرین تمهیدات امنیتی مجهز شده است و می‌توان از آن با خیالی آسوده استفاده کرد.
 
کد مطلب: 41076
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم