۰
plusresetminus
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۴

6 دکمه دیگر در کنار لایک به فیس‌بوک اضافه می‌شود

ایتنا- ازین پس کاربران فیس‌بوک محبو به غیر از شکلک لایک می‌توانند از شش شکلک دیگر برای نشان دادن احساساتشان استفاده کنند.
6 دکمه دیگر در کنار لایک به فیس‌بوک اضافه می‌شود


در حالی که گفته می‌شد ممکن است فیس‌بوک دکمه دیس لایک را در کنار لایک برای ابراز عدم علاقه به موضوعات مختلف به این شبکه اجتماعی اضافه کند، منابع خبری از افزوده شدن ۶ دکمه جدید به این مجموعه خبر می‌دهند.


به گزارش ایتنا از فارس، شش شکلک متنوع به این منظور در نظر گرفته شده که عبارتند از love برای ابراز محبت، Haha برای خنده، Yay برای شادی، Wow برای تعجب، Sad برای نشان دادن غم و Angry برای نشان دادن خشم.

بسیاری از کاربران فیس‌بوک از اینکه در این شبکه اجتماعی هیچ روشی برای ابراز سریع ناراحتی و خشم وجود ندارد و کاربران فقط می‌توانند موافقت خود را مطالب ارسالی کاربران اظهار کنند اظهار نارضایتی کرده‌اند.

آنان مدت‌هاست از فیس‌بوک می‌خواهند دکمه dislike را برای واکنش به اخبار بد اضافه نماید، اما مدیران فیس‌بوک نگران آن هستند که از این دکمه به شیوه‌های منفی و برای گسترش احساسات منفی و نژادپرستانه استفاده شود.

فیس‌بوک از بررسی آزمایشی واکنش‌ها به افزوده شدن دکمه dislike در شش کشور مختلف جهان خبر داده بود، اما از آن زمان تاکنون تغییری در وضعیت دکمه like ایجاد نشده است.

همچنین این نگرانی وجود دارد که کاربران درک یکسانی از دکمه‌های مختلف در فیس‌بوک نداشته باشند. بررسی و تحلیل واکنش کاربران به این دکمه‌ها در فیس‌بوک با همکاری جامعه شناسان ادامه دارد.
کد مطلب: 40735
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر