۰
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۲

خدمات جدید نرم‌افزار پیش‌بینی آب‌وهوای گوگل

ایتنا- شرکت گوگل به‌تازگی خدمات جدیدی را به نرم‌افزار پیش‌بینی آب‌وهوای خود افزوده است که می‌تواند تجربه کاربران از کار کردن با این نرم‌افزار را بهبود بخشیده و اطلاعات کاملی را به آن‌ها ارائه کند.
خدمات جدید نرم‌افزار پیش‌بینی آب‌وهوای گوگل


شرکت گوگل به‌تازگی خدمات جدیدی را به نرم‌افزار پیش‌بینی آب‌وهوای خود افزوده است که می‌تواند تجربه کاربران از کار کردن با این نرم‌افزار را بهبود بخشیده و اطلاعات کاملی را به آنها ارائه کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، خدمات جدید گوگل برای سیستم عامل خود شامل موارد ویژه‌ای است که به کمک آن با به‌روزرسانی برنامه پیش‌فرض آب‌وهوا در دستگاه اندرویدی خود می‌توانید به اطلاعات جزئی‌تری درباره آب‌وهوای منطقه موردنظر خود دست یابید.

موتور جست‌وجوی آب‌وهوای این برنامه هم‌اکنون در راستای تلاش‌های بیش‌تر سازندگان آن برای افزایش دقت پیش‌بینی اوضاع آب‌وهوا و همچنین آماده سازی مردم با اطلاعات جدید بسیاری در زمینه آب‌وهوا نمای جدیدی به خود گرفته است.

 

از امروز، این برنامه گوگل آرایه‌ای از اطلاعات جدید را به نمایش درخواهد آورد. این اطلاعات شامل هشدارهای شدید آب‌وهوا (مانند تصویر نمایش داده شده)، پیش‌بینی‌های ده روز آینده، شرایط آسمان در هر ساعت، تغییرات اوضاع بارش باران و چندین اطلاعات مفید دیگر خواهد بود.

علاوه بر این شما در این به‌روزرسانی می‌توانید چندین موقعیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از اطلاعات آب‌وهوایی این مناطق به‌طور هم‌زمان بهره‌مند شوید.

شایان‌ذکر است که گوگل قصد دارد تا خدمات خود را در زمینه اطلاع‌رسانی بهبود بخشد و این اقدام نیز بخشی از یک پروژه بزرگ و زنجیره‌ای جهت بهبود خدمات این شرکت در این زمینه محسوب می‌شود.
 
کد مطلب: 40569
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند