۰
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۹

آماده‌سازی انواع خدمات جدید Intuit برای سازما‌ن‌های کوچک

ایتنا - این شرکت سرویس ویژه‌ای را با نام Square Capital آماده کرده است که خدمات مشابه PayPal Working Capital را ارایه می‌دهد.
آماده‌سازی انواع خدمات جدید Intuit برای سازما‌ن‌های کوچک


شرکت Intuit که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزار برای سازمان‌های کوچک محسوب می‌شود، این هفته کنفرانس QuickBooks Connect را برگزار می‌کند تا پلتفرم جدید خود را در معرض دید عموم قرار دهد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، شرکت Intuit انواع محصولات جدید را برای عرضه در این کنفرانس آماده کرده است. ولی برخی خدمات آن بسیار قابل ملاحظه و کاربردی‌تر است.

این شرکت سرویس ویژه‌ای را با نام Square Capital آماده کرده است که خدمات مشابه PayPal Working Capital را ارایه می‌دهد و شرکت Intuit در نظر دارد به فعالان QuickBooks امکان دهد تا بتوانند مبتنی بر داده‌های این پلتفرم، خدمات مورد نیاز خود در سازمان‌های کوچک را در اختیار بگیرند.

شرکت Intuit در این زمینه همکاری‌هایی را با مرکز OnDeck آغاز کرده است تا نقل و انتقالات مالی در سرویس جدید به راحتی انجام شود. همچنین شرکت FundBox نیز به آن کمک می‌کند تا سازمان‌های کوچک بتوانند عملیات‌های مالی خود را به‌ آسانی برون‌سپاری کنند.

 

شرکت Intuit برای کسب و کارهای کوچک انواع ابزارهای جدید را در حوزه مدیریت کانال‌های فروش و ارایه محصول تدارک دیده است. این شرکت توضیح داد با برگزاری کنفرانس جدید تمام سرویس‌ها و خدمات کنونی خود را به‌روز می‌کند.

از دیگر محصولات قابل ملاحظه‌ای که Intuit ارائه کرده است می‌توان به سیستم خدمات بانکی اشاره کرد که به سازمان‌ها کمک می‌کند بتوانند کارت‌های بانکی و اعتباری خود را با سیستم QuickBooks تطبیق دهند و خدمات مورد نیاز خود را از این طریق دریافت کنند.
 
کد مطلب: 39082
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند