۰
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۶

خرید جدید سیسکو در زمینه تحلیل سریع کلان داده‌ها

ایتنا - سیسکو بر این باور است که ارزش IT را داده‌ها تعیین می‌کنند و هرچه این داده‌ها بهتر و دقیق‌تر تحلیل شوند، خدمات بهتری در این زمینه ارایه شده است.
خرید جدید سیسکو در زمینه تحلیل سریع کلان داده‌ها


شرکت سیسکو اوایل ماه جاری اعلام کرد که می‌خواهد گام‌های بلندتری در عرصه اینترنت اشیاء(IoT) بردارد و در این زمینه محصولات تخصصی خود را برای کارخانه‌ها، سیستم‌های حمل و نقل، مراکز خدماتی و صنایع نفت و گاز ارائه دهد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، سیسکو به منظور انجام بخشی از این سرمایه‌گذاری بزرگ روز گذشته اعلام کرد شرکت ParStream را خریداری کرده است. این شرکت به صورت ویژه محصولات تخصصی در زمینه مراکز داده تحلیلی را ارائه می‌دهد و شرکت‌های مختلف امکان می‌هد تا حجم وسیع اطلاعات را در آن واحد تحقیق کنند و بتوانند نتایج آن را در زمینه‌های گوناگون مورد استفاده قرار دهند.

به گفته سیسکو، این خرید هم‌اکنون مراحل پایانی خود را به سر می‌برد و پیش‌بینی شده است که واگذاری کامل در پایان فصل دوم سال مالی ۲۰۱۶ انجام شود.

«راب سالوانیو» مدیر سرمایه‌گذاری سیسکو توضیح داد که خرید شرکت ParStream به آنها کمک می‌کند تا بتوانند سریع‌تر و وسیع‌تر از قلب کلان داده‌ها را تحلیل کنند، از این تحلیل‌ها نتایج دقیق‌تری ارائه دهند و میلیون‌ها داده را در آن واحد فیلتر کنند تا کسب و کارهای مختلف بتوانند از اطلاعات موجود به صورت کاربردی استفاده کنند.

 

به گفته سالوانیو، سیسکو بر این باور است که ارزش IT را داده‌ها تعیین می‌کنند و هرچه این داده‌ها بهتر و دقیق‌تر تحلیل شوند، خدمات بهتری در این زمینه ارائه شده است.

استراتژی جدید سیسکو این است که بتواند در عرصه اینترنت اشیاء گام‌های گسترده بردارد و تقویت خدمات تحلیل کلان داده نیز بخشی از این استراتژی بزرگ محسوب می‌شود.
 
کد مطلب: 38954
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما درباره ادامه فیلتر تلگرام چیست؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم