۲
۰
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۶
‌مدیرعامل مخابرات خراسان رضوی:

وضعیت ارتباطی خطوط همراه اول رضایت‌بخش نیست ‌

ایتنا: وضعیت ارتباط خطوط همراه اول نسبت به یک ماه اخیر بهبود نسبی داشته اما راضی کننده نیست.


مدیرعامل مخابرات خراسان رضوی گفت: وضعیت ارتباطی خطوط همراه اول رضایت‌بخش نیست.


به گزارش ایتنا از ایسنا، ملک جعفریان در خصوص مشکلات اینترنت همراه اول، اظهار کرد: ما تجهیزات 3G را نصب کرده و در حال بهینه‌سازی آن‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه مشکلات کمتر شده است عنوان کرد: هم‌اکنون حدود 370 عدد تجهیزات تنها در مشهد نصب شده و نصب 65 درصد آن صورت گرفته و ادامه آن نیز در حال نصب است .

وی افزود: 200 مورد در حال بهینه‌سازی است که شاهد بهبود وضعیت نسبت به گذشته هستیم.

ملک جعفریان در خصوص مشکلات خطوط همراه اول، عنوان کرد: وضعیت ارتباط نسبت به یک ماه اخیر بهبود نسبی داشته که در عین حال راضی کننده نیست اما شرایط بهتر شده و ما در حال بهبود آن هستیم .

وی در ادامه با اشاره به اینکه بهینه‌سازی تا اواخر شهریورماه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: بهینه‎‌سازی باید صورت گیرد و ارتباط نسل دو با نصب نسل سه مقداری زمان‌بر خواهد بود و ما به این زمان برای بهینه‌سازی نیازمند هستیم.

مدیرعامل مخابرات استان تصریح کرد: نظارت در این حوزه وجود دارد و خواهان نارضایتی مشترکان خود نیستیم زیرا این نارضایتی باعث بروز مشکلات در کسب و کار اپراتور می‌شود اما ناچار به عبور ازاین زمان هستیم.

وی از نصب و راه‌اندازی 3G در حدود 14 شهر استان خبر داد و گفت: در شهرهایی مانند کاشمر، گناباد، تربت حیدریه، سرخس، طرقبه، شاندیز، قوچان، درگز، چناران، تایباد و... نصب 3G صورت گرفته و درحال بهینه‌سازی آن‌ها برای برقراری ارتباط نسل دو با سه هستیم تا وضعیت مشکلاتی که کمتر شده است بهبود یابد.

مدیرعامل مخابرات استان افزود: نصب یک نسل جدید مقداری زمان‌بر است و ما خواستار نصب و راه‌اندازی بدون مشکل هستیم اما در کار فنی حتی با مشخص بودن همه جوانب با مشکلات رو به رو خواهیم شد.
کد مطلب: 37289
نام شما
آدرس ايميل شما


آرمین
Iran, Islamic Republic of
شماها توانایی اداره همراه اول ندارید ! باید با شرکت های خارجی همکاری کنید_ همیشه اختلال دارید
محمد
Romania
متاسفانه بعضی ها صدسال از تاریخ ایران وجهان عقب هستند حتی از اوضاع داخل خانه خودشان هم همینطور .
باید چشمهایشان را بشویند و دلهایشان را بیشتر..
آنگاه براساس اخبار و تحلیلهای منابع مورد اعتماد و صادق و دلسوز بفهمند که همین الان در چه دنیایی زندگی میکنند سپس بفهمند که دنیا به کدام سو میرود وآینده دنیا راهم بتوانند بفهمند.
امیدوارم برای نوادری از این قبیل موفقیت و رشد فکری و علمی کافی به لطف خداوند مهربان حاصل شود
شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند