۲
۰
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۶
‌مدیرعامل مخابرات خراسان رضوی:

وضعیت ارتباطی خطوط همراه اول رضایت‌بخش نیست ‌

ایتنا: وضعیت ارتباط خطوط همراه اول نسبت به یک ماه اخیر بهبود نسبی داشته اما راضی کننده نیست.


مدیرعامل مخابرات خراسان رضوی گفت: وضعیت ارتباطی خطوط همراه اول رضایت‌بخش نیست.


به گزارش ایتنا از ایسنا، ملک جعفریان در خصوص مشکلات اینترنت همراه اول، اظهار کرد: ما تجهیزات 3G را نصب کرده و در حال بهینه‌سازی آن‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه مشکلات کمتر شده است عنوان کرد: هم‌اکنون حدود 370 عدد تجهیزات تنها در مشهد نصب شده و نصب 65 درصد آن صورت گرفته و ادامه آن نیز در حال نصب است .

وی افزود: 200 مورد در حال بهینه‌سازی است که شاهد بهبود وضعیت نسبت به گذشته هستیم.

ملک جعفریان در خصوص مشکلات خطوط همراه اول، عنوان کرد: وضعیت ارتباط نسبت به یک ماه اخیر بهبود نسبی داشته که در عین حال راضی کننده نیست اما شرایط بهتر شده و ما در حال بهبود آن هستیم .

وی در ادامه با اشاره به اینکه بهینه‌سازی تا اواخر شهریورماه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: بهینه‎‌سازی باید صورت گیرد و ارتباط نسل دو با نصب نسل سه مقداری زمان‌بر خواهد بود و ما به این زمان برای بهینه‌سازی نیازمند هستیم.

مدیرعامل مخابرات استان تصریح کرد: نظارت در این حوزه وجود دارد و خواهان نارضایتی مشترکان خود نیستیم زیرا این نارضایتی باعث بروز مشکلات در کسب و کار اپراتور می‌شود اما ناچار به عبور ازاین زمان هستیم.

وی از نصب و راه‌اندازی 3G در حدود 14 شهر استان خبر داد و گفت: در شهرهایی مانند کاشمر، گناباد، تربت حیدریه، سرخس، طرقبه، شاندیز، قوچان، درگز، چناران، تایباد و... نصب 3G صورت گرفته و درحال بهینه‌سازی آن‌ها برای برقراری ارتباط نسل دو با سه هستیم تا وضعیت مشکلاتی که کمتر شده است بهبود یابد.

مدیرعامل مخابرات استان افزود: نصب یک نسل جدید مقداری زمان‌بر است و ما خواستار نصب و راه‌اندازی بدون مشکل هستیم اما در کار فنی حتی با مشخص بودن همه جوانب با مشکلات رو به رو خواهیم شد.
کد مطلب: 37289
نام شما
آدرس ايميل شما


آرمین
Iran, Islamic Republic of
شماها توانایی اداره همراه اول ندارید ! باید با شرکت های خارجی همکاری کنید_ همیشه اختلال دارید
محمد
Romania
متاسفانه بعضی ها صدسال از تاریخ ایران وجهان عقب هستند حتی از اوضاع داخل خانه خودشان هم همینطور .
باید چشمهایشان را بشویند و دلهایشان را بیشتر..
آنگاه براساس اخبار و تحلیلهای منابع مورد اعتماد و صادق و دلسوز بفهمند که همین الان در چه دنیایی زندگی میکنند سپس بفهمند که دنیا به کدام سو میرود وآینده دنیا راهم بتوانند بفهمند.
امیدوارم برای نوادری از این قبیل موفقیت و رشد فکری و علمی کافی به لطف خداوند مهربان حاصل شود