d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - فیس‌بوک یکی از مدیران کلیدی‌اش را از دست داد
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۵

فیس‌بوک یکی از مدیران کلیدی‌اش را از دست داد

ایتنا- فیس بوک به زودی یکی از مدیران کلیدی خود در حوزه مدیریت محصولات را به نام ساموئل لسین از دست خواهد داد.
فیس‌بوک یکی از مدیران کلیدی‌اش را از دست داد


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از بیگ نیوز نتورک؛ وی که معاون اول این بخش بود ضمن تایید این خبر گفته علت ترک شرکت فیس بوک این است که وی می خواهد مدتی را صرف علائق خود کرده و ماجراجویی‌های بزرگتری داشته باشد.


ساموئل لسین در زمان تحصیل در دانشگاه هاروارد با مارک زاکربرگ آشنا شده بود و از آن زمان تاکنون دوست و معتمد وی بوده است. وی در سال ۲۰۱۰ هم شرکتی به نام Drop.io را تاسیس کرده بود که در سال ۲۰۱۰ توسط فیس بوک خریداری شد. پس از این ادغام بود که برخی ویژگی ها مانند Timeline به این شبکه اجتماعی اضافه شد.

لسین در زمینه توسعه برخی دیگر از محصولات و امکانات مهم فیس بوک نیز با این سایت همکاری داشته است.
وی قرار است رسما دو هفته دیگر از فیس بوک جدا شود. وی گفته قصد دارد بعد از جدایی از فیس بوک در وهله اول به همسرش برای ارتقای فناوری به کار رفته در وب سایت خبری طراحی شده توسط او کمک کند.

وی قصد دارد پس از آن هم مدتی را صرف ورزش و تفریحاتی مانند کات سواری؛ اسکی و دیگر ماجراجویی های بزرگ نماید.
لسین افزوده که در درازمدت قصد دارد کسب و کار تازه ای را آغاز کند؛ اما هنوز هیچ چیز در این زمینه قطعی نیست. منابع مطلع می گویند ساموئل لسین یکی از آخرین افراد بسیار نزدیک به زاکربرگ و جزء دوستان معتمد وی بوده که فیس بوک را ترک می کند.

از این گروه پیش از این شین پارکر بنیانگذار سایت نپستر؛ داستین موسکوویتز و کریس هاگس در سال های ۲۰۰۵ و۲۰۰۷و ۲۰۰۸ از فیس بوک جدا شده بودند.
کد مطلب: 31926
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير