۱
۰
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۳
سیاست جدید موتورولا برای فروش بیشتر گوشی:

Moto X را پیش از خرید ۲ هفته به خانه ببرید!

ایتنا - هر کاربری که قصد داشته باشد گوشی هوشمند Moto X را خریداری کند می‌تواند به مدت 2 هفته آن را در اختیار بگیرد و مورد استفاده قرار دهد.
Moto X را پیش از خرید ۲ هفته به خانه ببرید!


شرکت موتورولا این روزها تلاش می‌کند مشتریان جهانی را به سمت خود بکشاند و در این راستا طرح‌های مختلفی را به اجرا می‌گذارد تا انگیزه کاربران برای خرید گوشی‌های موتورولا افزایش یابد.


به گزارش ایتنا از رایورز، موتورولا در تازه‌ترین طرح خود اعلام کرده است که کاربران راغب می‌توانند پیش از خرید گوشی آن را در اختیار بگیرند، آزمایش کنند، از جزییات آن با خبر شوند و به عبارت دیگر گوشی را به طور کامل مورد استفاده قرار دهند تا اگر صلاح دانستند آن را برای خود بخرند.

این شرکت اعلام کرد هر کاربری که قصد داشته باشد گوشی هوشمند Moto X را خریداری کند می‌تواند به مدت ۲ هفته آن را در اختیار بگیرد و مورد استفاده قرار دهد.

پس از این، اگر کاربر گوشی را نپسندید آن را به فروشگاه برمی‌گرداند و اگر هم تمایل به خرید آن داشت ۳۵۰ دلار می‌پردازد تا Moto X را برای همیشه از آن خود کند.

موتورولا با این اقدام خود ثابت کرد مشکلی که بسیاری از کارخانه‌های موبایلی‌سازی دارند را از میان برداشته است و پیش از آنکه مشتری را مجبور کند پولی را برای خرید محصول بپردازند، اطمینان او را جلب می‌کند و از کیفیت محصول خود مطمئن است.
کد مطلب: 30874
نام شما
آدرس ايميل شما


فرشاد
Iran, Islamic Republic of
حالا توی ایران به برکت حمایت از تولید اول پول گرفته میشه بعد از چند ماه شرکت سازنده اگه دلش خواست کالا رو تحویل میده :)) البته منظورم تلفن همراه نبود ولی اگه یکمی از این تولید موبایل و تبلت و لپ تاپ حمایت کنیم این محصولات هم در آینده همینگونه خواهند بود.
شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند