۰
دوشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۴

بلک بری ممکن است از بازار تلفن همراه کنار بکشد

ایتنا- بحران در بلک بری به اوج رسیده است و حتی شرایط شرکت به حدی وخیم است که ممکن است موجب شود تا این شرکت از بازار تلفن همراه کناره گیری نماید.
بلک بری ممکن است از بازار تلفن همراه کنار بکشد


بحران در بلک بری به اوج رسیده است و حتی شرایط شرکت به حدی وخیم است که ممکن است موجب شود تا این شرکت از بازار تلفن همراه کناره گیری نماید.


به گزارش ایتنا از رایورز، شرایط بلک بری بسیار بحرانی شده است و این شرکت با سقوط ۶۵ درصدی درآمدزایی در سه ماهه نخست سال جاری میلادی رکورد جدید از ضرر دهی را برجای نهاده است و ۴۲۳ میلیون دلار ضرر مالی این شرکت در این بازه زمانی بوده است.

به این ترتیب وخامت شرایط به حدی رسیده است که ممکن است مدیر ارشد اجرایی این شرکت تنها چند ماه پس از ورود به بلک بری از این مقام اصتعفا کند، البته چن درباره این موضوع می‌گوید: «تنها من تصمیم خواهم گرفت که بمانم یا خیر و فشاری بر روی من نیست ولی درهرحال نتیجه تصمیمم را به‌زودی به هیئت مدیره خواهم گفت.»


چن همچنین درباره احتمال خروج از بازار تلفن‌های همراه گفت: «ما باید از فروش گوشی چول دربیاوریم و اگر در این امر موفق نباشیم نباید در این بازار بمانیم، البته این امر به مهعنای این نیست که عرصه را ترک خواهیم کرد بلکه در جبهه دیگری مشغول خواهیم شد.»
 
کد مطلب: 30126
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند