۰
سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۶

بازار نرم‏افزار چین تا سال 2017 از مرز 13 میلیارد دلار خواهد گذشت

ایتنا- عامل رونق گرفتن این بازار در چین، شبکه‌های اجتماعی، پردازش ابری و داده‌های کلان هستندو کسب‌وکارهای کوچک چینی، همچنان به سرمایه‌گذاری در این بازار ادامه می‌دهند.
بازار نرم‏افزار چین تا سال 2017 از مرز 13 میلیارد دلار خواهد گذشت


شرکت پژوهشی آی دی سی پیش‏بینی کرده است بازار نرم‏افزار کشور چین تا سال ۲۰۱۷ از مرز ۱۳ میلیارد دلار خواهد گذشت. 


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از  آی دی سی، برآورد تحلیلگران نشان می‏دهد بازار نرم‏افزار در چین تا سال ۲۰۱۷ با نرخ سالانه ۱۱.۳ درصد به رشد خود ادامه خواهد داد و به ۱۳.۱ میلیارد دلار خواهد رسید. 

داده‏های کلان، پردازش ابری، همراه و شبکه‏های اجتماعی از مهمترین فناوری‏هایی است که باعث رونق گرفتن بازار نرم‏افزار کشور چین خواهد شد.

برآوردهای آی دی سی نشان می‏دهد بازار نرم‏افزارهای چین در سال ۲۰۱۲ به ۷.۶۴ میلیارد دلار رسیده است. این شرکت همچنین پیش‏بینی کرده است بازار نرم‏افزارهای کسب و کار در این کشور در پنج سال آینده با نرخ سالانه ۱۲.۵ درصد به رشد خود ادامه دهد. 

در این میان بازار نرم‏افزارهای مدیریت منابع انسانی و راهکارهای مدیریت عملکرد و کنترل مخاطره به ترتیب با نرخ ۱۸.۹ درصد و ۱۵.۲ درصد رشد خواهد کرد.

نرخ رشد سالانه بازار نرم‏افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری نیز در پنج سال آینده ۱۴.۲ خواهد بود. پیش‏بینی‏ها همچنین حاکی از این است که نرم‏افزارهای مدیریت چرخه تامین نیز با نرخ ۱۳.۸ درصد رشد خواهد کرد. 

نرخ رشد بازار راهکارهای هوشمندی تجاری، راهکارهای تحلیلی و توزیعی و دسترسی به داده‏ها نیز به طور متوسط ۱۶.۵ درصد پیش‏بینی می‏شود.

براساس این گزارش، شرکت‏های بزرگ و کسب و کارهای کوچک و متوسط چین علیرغم بی‏ثباتی‏های اقتصادی در این کشور همچنان به سرمایه‏گذاری در بازار نرم‏افزار ادامه خواهند داد.
کد مطلب: 26765
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند