۰
سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۳

بازار چین برای نرم‌افزارهای CRM داغ‌تر می‌شود

ایتنا- افزایش نیاز سازمان‌های واقع در شهرهای کوچک به نرم‌افزارهای CRM از مهم‌ترین دلایل موفقیت این ابزارها هستند.
بازار چین برای نرم‌افزارهای CRM داغ‌تر می‌شود


این طور که مرکز تحقیقاتی TechNavio پیش‌بینی کرده است، کشور چین طی چند سال آینده به یکی از داغ‌ترین بازارهای جهان برای نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) تبدیل خواهد شد. 


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم، طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته، از هم‌اکنون تا سال ۲۰۱۶ بازار نرم‌افزارهای CRM در کشور چین سالانه ۶. ۱۵درصد رشد خواهد داشت. 

دو عامل اصلی یعنی گسترش نرم‌افزارهای – به‌عنوان – خدمات (SaaS) در حوزه ابزارهای CRM و افزایش نیاز سازمان‌های واقع در شهرهای کوچک به نرم‌افزارهای CRM مهم‌ترین عامل در محبوبیت این ابزار‌ها محسوب می‌شوند. 

مرکز TechNavio توضیح داد که در همین راستا شرکت‌ها نگرانی‌های فراوانی در مورد امنیت ابزارهای SaaS مبتنی بر نرم افزارهای CRM دارند. 


بزرگ‌ترین شرکت‌ها در این بازار مایکروسافت، اوراکل، SAP و UFIDA محسوب می‌شوند. دیگر شرکت‌هایی که مرکز TechNavio فعالیت آن‌ها را نیز مورد مطالعه قرار داده است شامل AsiaInfo Linkage، ۸۰۰App CRM، Bokesoft Information، Golden Abacus Software، Kingdee International Software Group، Neusoft، Salesforce. com، TurboCRM و XTools می‌شوند. 

شرکت AsiaInfo Linkage که نام آن در لیست بالا مشاهده می‌شود توضیح داد که دو شعبه آن هم‌اکنون برای دولت چین نرم‌افزارهای سازمانی تولید می‌کنند.
کد مطلب: 25916
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند