۰
plusresetminus
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۶

ارائه رایگان آفیس 2013

ایتنا - مایکروسافت که روز جمعه از نرم‌افزار آفیس ۲۰۱۳ خود رونمایی کرده عنوان کرد که نسخه رایگان آفیس ۲۰۱۳ به افرادی تعلق می‌گیرد که از روز ۱۹ اکتبر ۲۰۱۲ تا ۳۰ آوریل ۲۰۱۳ اقدام به خرید آفیس ۲۰۱۰ یا ۲۰۱۱ کنند.


شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که به خریداران کنونی نرم‌افزارهای آفیس ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ یک نسخه رایگان آفیس ۲۰۱۳ خواهد داد.


به گزارش ایتنا از ایسنا، شرکت مایکروسافت در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که اگر فردی اکنون به خرید نرم‌‌فزار آفیس ۲۰۱۰ و یا ۲۰۱۱ اقدام کند هنگام آغاز فروش نرم‌افزار آفیس ۲۰۱۳ یک نسخه رایگان از این نرم‌افزار را دریافت خواهد کرد.

مایکروسافت که روز جمعه از نرم‌افزار آفیس ۲۰۱۳ خود رونمایی کرده عنوان کرد که نسخه رایگان آفیس ۲۰۱۳ به افرادی تعلق می‌گیرد که از روز ۱۹ اکتبر ۲۰۱۲ تا ۳۰ آوریل ۲۰۱۳ اقدام به خرید آفیس ۲۰۱۰ یا ۲۰۱۱ کنند.

بر این اساس وقتی شما نسخه ۲۰۱۰ یا ۲۰۱۱ آفیس را خریداری و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید صفحه‌ای باز می‌شود که به واسطه آن می‌توانید ایمیلی به مایکروسافت بزنید.
مایکروسافت نیز هنگام آغاز فروش آفیس ۲۰۱۳ شما را در جریان قرار داده و این امکان را به شما خواهد داد تا نسخه رایگان آفیس ۲۰۱۳ را دانلود و نصب کنید.

به گزارش سایت خبری Cnet، با توجه به نسخه‌ای از آفیس ۲۰۱۰ یا ۲۰۱۱ که اکنون خریداری می‌کنید مایکروسافت به هنگام آغاز فروش آفیس ۲۰۱۳ نیز به شما این امکان را می‌دهد تا بین ورژن‌های مختلف آن انتخاب کنید.

مایکروسافت هنوز تاریخ دقیق آغاز فروش آفیس ۲۰۱۳ را اعلام نکرده است اما گفته می‌شود که این نرم‌‌افزار اوایل سال آینده میلادی روانه بازار خواهد شد.
 
کد مطلب: 24076
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر