۰
plusresetminus
دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۱۵

سمینار جمع آوری و پردازش اطلاعات

ایتنا - شبکه افزار سمینار تخصصی راهکارهای جمع آوری و پردازش اطلاعات را برگزار کرد.
سمینار جمع آوری و پردازش اطلاعات


شرکت شبکه افزار سمینار تخصصی جمع آوری و پردازش اطلاعات در حال حرکت را برای زیر مجموعه‌های گروه خودرو سازی سایپا با هدف آشنا سازی این شرکت‌ها با تجهیزات، فناوری‌ها و متدهای نوین برگزار کرد.

به گزارش ایتنا در ابتدای این سمینار اکبر احمدی، مدیر عامل شرکت شبکه افزار، ضمن خوش آمدگویی به معرفی شرکت پرداخت و گفت که این شرکت با هدف ارائه رهیافت‌های جامع و خدمات تخصصی در زمینه شبکه‌های رایانه‌ای در سال ۱۳۷۱ تأسیس شده است.

احمدی با اشاره به اینکه مبنای فعالیت شرکت شبکه افزار استفاده از متخصصین مجرب و تجهیزات مدرن در انجام پروژه‌های شبکه‌های کامپیوتری است، گفت: بر همین اساس شرکت با دریافت نمایندگی رسمی و انحصاری از شرکت‌های معتبر تولید کننده تجهیزات شبکه مانند PSION به تدریج، به پایگاهی مطمئن در ارائه محصولات شبکه‌های کامپیوتری تبدیل شده است.

مدیرعامل شبکه افزار در ادامه به تشریح ساختار بخش‌های تخصصی شرکت مانند بخش طراحی، نظارت و پیاده سازی شبکه‌های کامپیوتری، برق اضطراری، مراکز داده، مراکز مخابراتی و بخش طراحی و پیاده سازی سیستم‌های جمع آوری اطلاعات، مهندسی تست و آنالیز شبکه و مهندسی فروش پرداخت و تصریح کرد: شبکه افزار مفتخر است که اکثر بنادر کشور را به سیستمهای جمع آوری و پردازش اطلاعات در حال حرکت با استفاده از تجهیزات شرکتPSION تجهیز نموده است.

دربخش دیگری از سمینار سعید کاظمی، کار‌شناس نرم افزار و تحلیلگر سیستم شرکت شبکه افزار درباره انواع راهکارهای نوین جمع آوری و پردازش اطلاعات در حرکت صبحت کرد و اظهار داشت که در گذشته، اطلاعات مجموعه‌های مختلف مانند: انبار‌ها، تولیدی‌ها، بنادر و... به صورت کاغذی جمع آوری می‌شد که با محدودیت‌هایی مانند عدم بروز رسانی اطلاعات همراه بود؛ اما امروزه با توجه به تکنولوژی‌ها جدید، جمع آوری این نوع اطلاعات به صورت خودکار انجام می‌گیرد و راه داشتن اطلاعات بروز هموار شده است.

کاظمی در ادامه سخنان خود به معرفی انواع بارکدهای تک بعدی، دو بعدی و RIFD‌ها و تشریح مزایا و معایب هر کدام از این روش‌های جمع آوری اطلاعات پرداخت.

در ادامه سمینار، ناروانان شانکار، مدیر مارکتینگ شرکت PSION در منطقه خاورمیانه، با اشاره به سابقه چهل ساله این شرکت در حوزه فناوری‌های جمع آوری داده‌های متحرک اظهار داشت که با توجه به اهمیت بازار ایران، این شرکت مفتخر است که بیش از یازده سال با شرکت شبکه افزار همکاری مستمر دارد و تامین کننده نیازهای کشور ایران در زمینه فناوری‌های جمع آوری داده‌ها می‌باشد.

در بخش دیگری از این سمینار تخصصی، اسفندیار یوسفی، رئیس بخش طراحی سیستم‌های انتقال داده و افشین فریدونی، مسئول بخش مهندس فروش سیستمهای انتقال داده به معرفی محصولات و راه حل‌های شرکت PSION پرداختند.

گفتنی است در انتهای نشست، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و شرکت کنندگان در این سمینار مشکلات و سوالات خود را در زمینه به کارگیری فناوری‌های فوق مطرح نمودند.
کد مطلب: 18910
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر