d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - تلویزیون بی‌سیم سونی
۱
plusresetminus
پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۳

تلویزیون بی‌سیم سونی

ایتنا - در این نوع صفحه نمایش از پنل قبلی سونی با نام XEL-1 استفاده شده است که با اندازه نمایش 11 اینچی ضخامت این نوع پنل تنها به 1.4 میلی‌متر می‌رسد.
تلویزیون بی‌سیم سونی
بسیاری از شرکت‌های سازنده نمایشگرهای رایانه یا تلویزیون‌های خانگی به فناوری نمایش تصویر OLED روی آورده‌اند که در حقیقت نسل بعد از فناوری LED محسوب می‌شود.

این در حالی‌است که LED را نیز باید به عنوان نسل بعد از LCD و Plasma و پایان بخش نبرد این دو به حساب آورد.

در فناوری OLED، کیفیت تصویر به طور چشم‌گیری افزایش یافته و ضخامت نمایشگرها نیز به طور محسوسی کم شده است.

شرکت سونی اکنون با یک گام به جلو در عرضه این محصولات، نوعی از صفحه نمایش‌های OLED را معرفی نموده است که بی‌نیاز از هرگونه سیم و کابل برای انتقال برق و تصاویر ویدئویی هنگام ارتباط با پخش‌کننده‌ها یا لوازم مشابه می‌باشد.

بی‌نیازی از کابل برای انتقال برق همواره یکی از موضوعات جذاب رقابت میان تولیدکننگان این نوع محصولات بوده است.

همچنین با این فناوری می‌توان نمایشگر را بدون آویزان شدن هر گونه سیم به دیوار نصب نمود که از نظر ظاهری نیز می‌تواند بسیار خوشایند کاربران باشد.

در این نوع صفحه نمایش از پنل قبلی سونی با نام XEL-۱ استفاده شده است که با اندازه نمایش ۱۱ اینچی ضخامت این نوع پنل تنها به ۱.۴ میلی‌متر می‌رسد.

در این نوع فناوری برای تامین برق از نوع خاصی باتری استفاده می‌شود که انرژی این باتری‌ها نیز هنگام ارتباط با سایر دستگاه‌های گیرنده سیگنال‌های خارجی به شکل بی‌سیم تأمین می‌گردد.

این نوع از صفحه نمایش‌ها قادر به پخش سیگنال‌های دیجیتال با وضوح و شفافیت بسیار بالا هستند و می‌توانند در لپ‌تاپ‌ها نیز به کار گرفته شوند.
کد مطلب: 17893
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر