۰
شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۴۸

نمايشگاه تلكام و لوازم خانگي

ايتنا - از اين موضوع كه بگذريم حضور پرتحرك و رقابت سنگين تبليغاتي دو اپراتور كشور، حال و هواي خاصي به نمايشگاه تلكام داده است و البته خوش به حال مجري و متولي نمايشگاه!


علي شميراني - دوازدهمين نمايشگاه مخابرات و ارتباطات (تلكام) همچون سال‌هاي قبل بدون حاشيه و جنجال‌هايي كه عادت كرده‌ايم در پايان برخي نمايشگاه‌ها شاهد آن باشيم، تمام شد.
گذشته از دلايل، از جمله ويژگي‌هاي تلكام برگزاري منظم و تثبيت شده در تقويم نمايشگاهي كشور است. موضوعي كه زمينه برنامه‌ريزي بلند مدت و بدون دغدغه براي مشاركت‌كنندگان و ساير دينفعان اين نمايشگاه را فراهم مي‌كند.

اگرچه بسيار دوست داشتيم و زيبنده‌تر بود، نمايشگاه C(تلكام) كشورمان جدا از قل ديگر خود يعني IT (الكامپ) نباشد، اما به هر تقدير و بنا به دلايلي گويي بايد قيد عرضه و نمايش همزمان توانمندي‌هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات كشورمان را بزنيم.

اما قيد يك تصميم كارشناسي براي برگزاري نمايشگاه ICT را زدن به معناي اتخاذ يك تصميم غيركارشناسي براي برگزاري همزمان نمايشگاه مخابرات با نمايشگاه لوازم خانگي نيست.

امسال و در تصميمي جديد از سوي متوليان شركت نمايشگاه‌هاي بين المللي، نمايشگاه تلكام شاهد مراجعاني بود كه بعضاً براي تهيه جهيزيه گذرشان به نمايشگاه بين‌المللي افتاده بود.
موضوعي كه البته چندان به مذاق تعداد زيادي از غرفه‌داران مخابراتي خوش نيامده بود.

از اين موضوع كه بگذريم حضور پرتحرك و رقابت سنگين تبليغاتي دو اپراتور كشور، حال و هواي خاصي به نمايشگاه تلكام داده است و البته خوش به حال مجري و متولي نمايشگاه!

اما همانگونه كه قبل‌تر آمد، برگزاري منظم و بدون حاشيه نمايشگاه تلكام، گذشته از برخي كاستي‌ها در برگزاري سنتي و يكنواخت آن، رفته رفته و به لطف جنگ تبليغاتي اپراتورها از حالت نمايشگاهي براي اعلام حضور شركت‌ها در حال تبديل شدن به فرصتي براي عرضه جديدترين نوآوري‌هاي ارتباطي است.

به هر تقدير با توجه به پتانسيل‌هاي ايجاد شده در تلكام، اميد مي‌رود متوليان شركت نمايشگاهي زمينه برگزاري هر چه بهتر اين نمايشگاه در سال‌هاي آتي را فراهم آورند.
 
کد مطلب: 20235
نام شما
آدرس ايميل شما