۱
۰
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۵

اختلال در اینترنت برخی از کاربران

ایتنا- علیرغم گزارش‌های برخی کاربران مبنی بر پایین آمدن سرعت اینترنت، شرکت ارتباطات زیرساخت وجود هرگونه اختلالی در زیرساخت‌ها را رد کرد.
اختلال در اینترنت برخی از کاربران


دسترسی برخی کاربران اینترنت به سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی از شب گذشته با اختلالات مقطعی همراه است که شرکت ارتباطات زیرساخت، وجود هرگونه اختلالی در این باره را تکذیب کرد.


به گزارش ایتنا از مهر، برخی کاربران اینترنت در کشور از آخرین ساعات شب گذشته در دسترسی به سایت‌های داخلی و بین‌الملل و نیز شبکه‌های اجتماعی با قطع و وصل مواجه هستند. برای مثال دسترسی به شبکه تلگرام و اینستاگرام برای برخی کاربران اختلال دارد.

این درحالی است که کاربران در تماس با اپراتورهای ارائه دهنده خدمات به این موضوع همیشگی که «مشکل از شبکه زیرساخت است»، بر می‌خورند.

حامدرضا اسماعیلی مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت در پاسخ به پیگیری‌ها، وجود هرگونه اختلال در شبکه زیرساخت ارتباطی کشور را تکذیب کرد.

وی گفت: بررسی‌های صورت گرفته بر پارامترهای شبکه داخلی، دیتا و اینترنت بین الملل از وضعیت نرمال این شبکه حکایت دارد.

اسماعیلی افزود: هیچگونه قطعی و مشکلی حتی به اندازه یک بیت ظرفیت هم در شبکه زیرساخت وجود ندارد و هرگونه اختلالی که کاربران با آن مواجه هستند از سوی اپراتورهای سرویس دهنده است.

وی گفت: امکان رصد و مانیتور آنلاین شبکه زیرساخت ارتباطی کشور از طریق پرتال شرکت زیرساخت برای کاربران فراهم است و کاربران می‌توانند به تفکیک شهر و استان، وضعیت کیفی پارامترهای شبکه را مشاهده و بررسی کنند.
کد مطلب: 49659
نام شما
آدرس ايميل شما


Russian Federation
اینترنت ایرانسل هم قطه شد اما فقط چند سایت داخلی مثل بالا می اومدند نه همه داخلی ها