۲
۰
شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۹
واکنش معاون وزیر ICT به اظهارات معاون دادستان:

شاهراه ارتباطات کشور برای رفاه مردم است نه نفوذ دشمن!

ایتنا- معاون وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود نسبت به اظهارات دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه واکنش نشان داد.
شاهراه ارتباطات کشور برای رفاه مردم است نه نفوذ دشمن!


معاون وزیر ارتباطات به اظهارات دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه واکنش نشان داد و گفت: اتوبان و شاهراه ارتباطات کشور برای نفوذ کشیده نشده، برای رفاه زندگی مردم و توسعه شبکه ملی اطلاعات کشور کشیده شده است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، در صفحه اینستاگرام منتسب به محمد جواد آذری جهرمی - مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت - با انتشار تصویری از عبدالصمد خرم آبادی، نوشته شده است: اتوبان و شاهراه ارتباطات کشور برای نفوذ کشیده نشده، برای رفاه زندگی مردم و توسعه شبکه ملی اطلاعات کشور کشیده شده. اگر هدفی هم در نفوذ بوده، نفوذ کلام حق اسلام در دنیاست. برادر خوبم؛ اشکال از جایی دیگری است.

همچنین در ادامه در پی نوشتی آمده است: چرا رسانه استعمار پیر این خبر را زود تیتر کرد؟ معمار اختلاف چه چیزی را در سر می‌پروراند.


عبدالصمد خرم‌آبادی امروز شنبه با بیان اینکه برخی کانال‌های تلگرامی مجرمانه بیش از ۴۰ مرتبه برای وزارت ارتباطات ارسال شده است، گفت: تاکنون هر فازی از شبکه ملی اطلاعات افتتاح شده عملا نفوذ شبکه‌های اجتماعی بیگانه گسترده‌تر شده است. در واقع وزارت ارتباطات برای بیگانگان در فضای مجازی اتوبان‌کشی کرده است. دلیل این مدعا این است که در حال حاضر بیش از دو سوم پهنای باند فضای مجازی کشور در اشغال بیگانگان است.
کد مطلب: 49463
نام شما
آدرس ايميل شما


United States
این اقا کلا اینترنت رو ابزار نفوذ میدونه و در دوران فعالیتش از هیچ تلاشی برای اعمال محدودیت فروگذار نکرد. در اثر تلاش های شبانه روزی ایشون بود که سایت پیوندها به رتبه چهارم سایتهای پر بازدید کننده ارتقا یافت! ایشون سال 91 گوگل و جیمیل رو هم فیلتر کرد و مدعی شد به درخواست مردم این کارو کرده! یک سایتی هم در اعتراض به این اقدام نوشت: سایت کثیف و منحوس گوگل و کلیه خدمات آن فیلتر شد! علت آن هم درخواستهای مکرر مردمی!!! ملت غیور همیشه خودجوش اعلام شده است که واقعاً پاشنه درب کمیته فیلترینگ را درآورده بودند و همگی یکپارچه و یکصدا خواستار فیلتر کردن گوگل بودند...
آرمین
Iran, Islamic Republic of
آفرین آقای جهرمی خوب جواب ایشون دادی
حیف تو همشهری منی آقای خرم آبادی!
شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم