۵
۰
سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰

تفاهم‌نامه اپراتور اول و نوکیا برای پیاده‌سازی 5G در ایران

ایتنا- اپراتور اول و نوکیا برای ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در ایران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
تفاهم‌نامه اپراتور اول و نوکیا برای پیاده‌سازی 5G در ایرانبه گزارش ایتنا از ایسنا، همراه اول به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه خاورمیانه و نوکیا به عنوان وندور اول LTE در جهان روز، امروز برای شناخت، توسعه و پیاده‌سازی نسل پنجم تلفن همراه (5G)، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

در این مراسم که مدیرعامل همراه اول، مدیر منطقه خاورمیانه و آفریقای شرکت نوکیا و جمعی از مدیران همراه اول و نوکیا حضور داشتند، این دو شرکت تفاهم کردند طی مدت تفاهم‌نامه، مسیر 5G در ایران را با هم جلو ببرند.

با تفاهم صورت گرفته با شرکت نوکیا که طبق گزارش Dell’Oro’s وندور برتر LTE در سال ۲۰۱۷ است، مشترکین همراه اول خواهند توانست اینترنت ۵G‌ را همگام با کشورهای پیشرفته تجربه کنند.

همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتور تلفن همراه (در هر دو حوزه مکالمه و اینترنت همراه) و اولین ارائه‌دهنده اینترنت نسل ۴.۵ تلفن همراه در کشور، هم اکنون ۹۷۵ شهر را تحت پوشش نسل ۳ و ۷۳۵ شهر را تحت پوشش نسل ۴.۵ تلفن همراه قرار داده است.
کد مطلب: 49361
نام شما
آدرس ايميل شما


آرمین
Iran, Islamic Republic of
همراه اول هنوز نسل سه و چهارش کامل نیست 5Gپیشکشش!!! شما اصلا 13G بیار وقتی سرعت ما مشترکین به 2مگابایت هم نمیرسه چه فرقی داره؟
آرمین
Iran, Islamic Republic of
کاش 3G و 4G رو هم میدادید نوکیا تو ایران پیاده سازی کنه! همش رفتید تجهیزات درجه ۳ چینی وارد کشور کردید نتیجش شد اختلالات گسترده همراه اول!!
Canada
اتفاقا هرجا هواوی کار کرده پوشش خیلی بهتری وجود داره نسبت به شرکت های اروپایی
شما نگاه کن اصفهان ایرانسل دست اریکسونه و همراه اول دست هواوی. به وضوح حس میکنید کیفیت و پوشش همراه اول بهتر از ایرانسل.
توی قم ایرانسل دست هواویه . اونجا هم برید پوشش رو مقایسه کنید متوجه میشید کیفیت کار هواوی در چه حدیه
آرمین
Russian Federation
اصفهان و قم کویر هستن دو سه دکل هم بزارن پوشش بیشتری نسبت به مناطق کوهستانی میدن! اما به عنوان مثال در خرم آباد هر سه اپراتور از هوآوی وzte هستن و کیفیت پایینی دارن! علتش هم این هست اینا تجهیزات درجه یک چینی استفاده نکردن!
آرمین
Russian Federation
شما برین تحقیق کنید تا بفهمید اختلالات از کی شروع شد؟!
دقیقا بین سال های 91و92 که تحریم های خارجی تشدید شد و وندورهای اریکسون،زیمنس،از ایران خارج شدن اختلالات به اوج رسید!این من نمیگم برو از افراد متخصص بپرس، هوآوی رو با اریکسون و نوکیا مقایسه نکنیم!
شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم