۱
۰
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲

رگولاتوری قیمت بسته‌های اینترنت را تغییر داد

ایتنا - با مصوبه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص رعايت كف قيمت بسته‌هاي اينترنت، کلیه اپراتورهای تلفن همراه کشور موظف به حذف يا تغيير برخی بسته‌هاي اينترنت خود شده‌اند.
رگولاتوری قیمت بسته‌های اینترنت را تغییر داد


رگولاتوری اپراتورها را موظف به رعایت کف قیمت اینترنت کرد.


به گزارش ایتنا از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پيرو ابلاغ مصوبه ۲۴۹ سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص رعايت كف قيمت بسته‌هاي اينترنت، کلیه اپراتورهای تلفن همراه کشور موظف به حذف يا تغيير برخی بسته‌هاي اينترنت خود شده‌اند.
در همین راستا شرکت ارتباطات سیار ایران، از روز سه‌شنبه ۳۰ خرداد ماه بسته‌های اینترنت خود را با تغییراتی همراه کرده است که شامل تغییر حجم شبانه بسته‌های آلفا و آلفا+ (۴ بسته)، توقف فروش بسته‌های نامحدود شبانه در *۱۰۰۰# (۶ بسته) و توقف فروش بسته‌های محدود شبانه (۳ بسته) می‌شود.

لازم به ذکر است قیمت هیچ کدام از بسته‌های موجود قابل انتخاب، تغییری نکرده است و تنها حجم هدیه شبانه بسته‌ها عوض شده است تا مطابق با مصوبه ۲۴۹ سازمان تنظيم مقررات شود.

گفتنی است مشترکینی که در حال حاضر در حال استفاده از بسته‌های حذف شده هستند، تا پایان زمان و یا حجم بسته فعلی، اجازه استفاده از بسته را داشته و پس از اتمام حجمی یا زمانی، امکان خرید مجدد بسته‌های حذف شده را نداشته و پیشنهادات جدیدی دریافت می‌کنند.

مشترکین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تغییرات بسته‌های اینترنت به پرتال این اپراتور به نشانی mci.ir مراجعه کنند.
 
 
کد مطلب: 49259
نام شما
آدرس ايميل شما


Iran, Islamic Republic of
بسته های مضحکی همانند 50 گیگ برای 1 ساعت و 500 کیلو برای 1 ماه رو هم حذف و اوپراتورهایی که از این دست بسته ها ارائه میدهند به دلیل توهین به شعور و شخصیت مشتری جریمه کنید.
شما درباره ادغام شرکت‌های اینترنتی چه نظری دارید؟
باعث بهبود کیفیت و کاهش قیمت می‌شود
تاثیری در وضعیت اینترنت ندارد
باعث افت کیفیت می‌شود