۰
يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۲

تولید گوشی برای ترجمه زبان‌های مختلف در چند ثانیه

ایتنا- با تولید یک گوشی مجهز به نرم‌افزار هوش مصنوعی بسیار پیشرفته امکان ترجمه مکالمات به زبان‌های مختلف در عرض چند ثانیه فراهم می‌شود.
تولید گوشی برای ترجمه زبان‌های مختلف در چند ثانیهاین گوشی ۱۷۹ دلار قیمت دارد و توسط شرکت استرالیایی Lingmo International تولید شده است.

به گزارش ایتنا از فارس، گوشی مذکور که One2One نام دارد از فناوری هوش مصنوعی خاص شرکت آی.بی.ام برای ترجمه آنی مکالمات بهره می‌گیرد و هم قادر به درک لغات و هم قادر به درک معنای مجموعه‌ای از لغات و اصطلاحات است.

این گوشی از بلوتوث یا وای.فای برای ترجمه مکالمات بهره نمی‌گیرد و لذا به راحتی می‌توان از آن در هواپیماها یا نقاط دورافتاده استفاده کرد. One2One برای ترجمه لغات و مکالماتی که به زبان‌های انگلیسی، ژاپنی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، پرتغالی، آلمانی و چینی صورت گرفته باشند، قابل استفاده است. زبان انگلیسی با لهجه هندی هم به زودی به این گوشی اضافه می‌شود.

برای استفاده از این گوشی افراد تنها کافیست آنها را بر روی گوش خود نصب کرده و زبان ترجمه انتخابی را برگزینند تا به سادگی با یکدیگر صحبت کنند. استفاده از فناوری هوش مصنوعی درک لهجه‌های منطقه‌ای مختلف را هم برای گوشی مذکور تسهیل کرده است. خرید عمومی این گوشی از یک ماه دیگر ممکن خواهد بود.
کد مطلب: 49227
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم