۰
شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
از سوی اپراتور سوم تلفن انجام شد

رایتل تعرفه ترافیک داخلی اینترنت را 50 درصد کاهش داد

ایتنا- طبق اعلام مدیرعامل رایتل، تعرفه ترافیک داخلی اینترنت این اپراتور به نصف کاهش پیدا کرده و این کاهش هم برای بسته‌های اینترنتی و هم برای استفاده خارج از بسته مشترکین اعمال خواهد شد.
رایتل تعرفه ترافیک داخلی اینترنت را 50 درصد کاهش دادسیدمجید صدری - مدیرعامل رایتل - گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، حمایت از کارآفرینان، سرویس­‌دهندگان و رسانه­‌های داخلی بخشی از رسالت­‌های رایتل بوده و به همین جهت تقویت و گسترش فرهنگ استفاده از خدمات و محصولات داخلی را یکی از وظایف خود می‌دانیم.


به گزارش ایتنا از ایسنا، وی کاهش ۵۰ درصدی تعرفه اینترنت این اپراتور را هم در همین راستا دانسته و ابراز امیدواری کرد: این اقدام رایتل سبب افزایش استفاده مشترکین از خدمات و محتواهای داخلی شده و موجب رشد و توسعه این خدمات خواهد شد.

طبق گفته مدیرعامل رایتل، با ارایه این خدمت، مشترکین رایتل در هنگام استفاده از وب­سایت­‌های ایرانی، که میزبانی آنها در داخل کشور انجام می­‌شود، از تخفیف ۵۰ درصدی بهره­‌مند می‌شوند و این تخفیف هم در قالب بسته­‌های اینترنتی و هم در قالب استفاده عادی و خارج از بسته برای کاربران لحاظ خواهد شد.

مدیرعامل رایتل خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۲۰۰ سایت پرمخاطب ایرانی در لیست خدمات نیم­‌بها قرار دارند و مشترکین می­‌توانند برای اطلاع از اسامی آنها به وب­سایت رایتل به نشان www.rightel.ir/local-data مراجعه کنند.
کد مطلب: 48786
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره ادغام شرکت‌های اینترنتی چه نظری دارید؟
باعث بهبود کیفیت و کاهش قیمت می‌شود
تاثیری در وضعیت اینترنت ندارد
باعث افت کیفیت می‌شود