۰
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱

Kaspersky AdCleaner : آنتی بنر کسپرسکی، ابزاری رایگان برای کاربران IOS

ایتنا - ابزار آنتی‌بنر کسپرسکی یکی از زیر شاخه‌های AdCleaner ( یا همان پاک‌کننده تبلیغات) است. این ابزار بنرهای تبلیغاتی آنلاین را در آیفون و آیپد مسدود میکند.
Kaspersky AdCleaner : آنتی بنر کسپرسکی، ابزاری رایگان برای کاربران IOS


کاربران اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی کسپرسکی با آنتی‌بنر ( ابزاری سودمند که تبلیغات مزاحم را در وبسایت‌ها و رابط‌های نرم افزار مسدود میکند) آشنا هستند.
مسدودکننده‌های تبلیغات در حال حاضر واقعا مفید هستند و برای کاربران ارزش بسیار زیادی دارند. با استفاده از آن‌ها شما میتوانید وب‌سایت مورد نظر را با سرعت بیشتری باز کنید و در نتیجه فرصت بیشتری برای خواندن مطالب متعدد را خواهید داشت و با حذف آن‌ها امکان جمع‌آوری اطلاعات شما به حداقل مقدار خود می‌رسد.

به گزارش ایتنا از کسپرسکی‌آنلاین، اپل تا به حال هیچ‌گونه آنتی‌ویروسی را برای محافظت از دستگاه‌های خود در نظر نگرفته است، به همین منظور ما این تکنولوژی را برای آن در نظر گرفتیم که می‌تواند برای کاربران IOS مفید و کارآمد باشد و در مواقع سردرگمی به آن‌ها کمک کند. ابزار آنتی‌بنر ما یکی از زیر شاخه‌های AdCleaner ( یا همان پاک‌کننده تبلیغات) است. این ابزار بنرهای تبلیغاتی آنلاین را در آیفون و آیپد مسدود میکند.

AdCleaner کسپرسکی برای IOS: از کجا میتوانم آن را پیدا کنم؟
شما میتوانید AdCleaner ما را از اَپ‌استور دانلود کنید. این ابزار کاملا رایگان است. پس از دانلود، آن را روشن کنید.

AdCleaner کسپرسکی برای IOS: چگونه از آن استفاده کنم؟
برای فعال‌سازی AdCleaner کسپرسکی، تنظیمات دستگاه خود را باز کنید و Safari را انتخاب و سپس Content Blockers ( مسدود کننده‌های محتوا) را تایید کنید.در این قسمت می‌توانید تمام AdCleaner‌ها را انتخاب کنید. ۴ مورد در اینجا وجود دارد که در صورتی‌ که مایل باشید میتوانید هر ۴ گزینه را انتخاب کنید.


تبریک! از حالا شما میتوانید وبسایت‌ها را منظم و بدون هیچ‌گونه آگهی باز کنید، سرعت بارگیری صفحات وب به طبع بالاتر خواهد رفت و البته تبلیغات به هیچ وجه قادر نخواهند بود که بر فعالیت‌های آنلاین شما نظارت داشته باشند. ابزار AdCleaner همچنین موجب صرفه‌جویی ترافیک و شارژ باتری شما خواهد شد، زیرا این ابزار از دانلود و نمایش مقدار زیادی از آگهی‌ها جلوگیری میکند.

برخی از وب‌سایت‌ها ابزارهای مسدودکننده تبلیغات را شناسایی می‌کنند و محتوای سایت خود را برای بارگذاری رد می‌کنند، در این صورت اگرکه شما مسدودکننده خود را غیر فعال کنید، محتوای سایت مورد نظر برای شما نمایان خواهد شد. در چنین مواردی شما می‌توانید وب‌سایت‌های خاصی را به لیست استثناها اضافه کنید یا که اجازه دهید تبلیغات تنها یک بار برای شما نمایان شود.

برای اضافه کردن یک وب‌سایت به لیست استثنا، روی Share و Allow Ads بزنید. در این صورت Ad-blocking در زمانی که شما از وب‌سایت منتخب بازدید میکنید، غیر فعال خواهد شد و البته وب‌سایت‌های دیگر به حالت قبل باقی خواهند ماند و تغییری روی آن‌ها اعمال نمی‌شود. شما همچنین میتوانید یک وب‌سایت را به صورت دستی به لیست خود اضافه کنید، کافی است که AdCleaner کسپرسکی را باز کنید، Personal Whitelist, را انتخاب کنید و بر روی آیکون به علاوه برای وارد کردن یک استثنای جدید بزنید و URL سایت را تایپ کنید.


اگر که مایلید تا ad-blocking را فقط برای یک وب‌سایت غیر فعال کنید، دکمه Update Page را در گوشه بالا سمت راست برنامه Safari لمس کنید و گزینه Reload without content blockers را انتخاب کنید. آگهی‌ها در این صفحه نمایان خواهند شد، اما فقط برای یکبار! در صورتی که دوباره پیج سایت را باز کنید، AdCleaner فعال شده است و بار کار خود ادامه می‌دهد.

خوشبختانه اکثر وب‌سایت‌ها هنوز نمی‌توانند ad-blockers را تشخیص دهند و شما آزادانه می‌توانید از این ابزار استفاده کنید. ابزار AdCleaner ما کاملا رایگان است و استفاده از آن برای شما با کاهش ترافیک به همراه خواهد بود، این ویژگی باعث می‌شود تا شما هزینه بسیار کمتری را برای شارژ مجدد اینترنت خود بپردازید. برای دانلود آن به این قسمت مراجعه کنید.
  
کد مطلب: 48691
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم