کد مطلب: 48684
۲ نظر
Share/Save/Bookmark

گوگل بی سروصدا رقیب لینکدین شد

 
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
 
ایتنا - به سادگی و تنها با استفاده از یک حساب کاربری در گوگل قابل استفاده است. کاربران با آپلود رزومه خود در این سایت می‌توانند شانس خود برای یافتن فرصت‌های شغلی را آزمایش کنند.
گوگل بی سروصدا رقیب لینکدین شد


گوگل با تلاش برای ارائه فرصت‌های شغلی بی سروصدا به رقابت با شبکه اجتماعی مشهور لینکدین پرداخته است، پرتال استخدام این شرکت به تازگی آنلاین شده، اما هنوز عملیاتی نگردیده است.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از انگجت، Google Hire به سادگی و تنها با استفاده از یک حساب کاربری در گوگل قابل استفاده است. کاربران با آپلود رزومه خود در این سایت می‌توانند شانس خود برای یافتن فرصت‌های شغلی را آزمایش کنند.

گوگل می‌گوید این سایت به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا فهرستی از نیازهای شغلی خود را ارسال کنند و افراد هم می‌توانند با جستجو در میان این مشاغل کار بعدی خود را پیدا کنند.

افراد برای حفظ حریم شخصی خود می‌توانند داده‌های خود را تنها بعد از ورود به حساب کاربریشان وارد کنند و البته ممکن است ارسال‌کنندگان فرصت‌های شغلی بتوانند به سوابق جستجوهای کاربران دسترسی داشته باشند. البته گوگل این ادعاها را تکذیب کرده است.

علاوه بر گوگل پیش از این فیس‌بوک هم در فوریه گذشته ارائه خدمات مشابهی را آغاز کرده بود. از جمله دیگر شرکت‌های مهم فعال در این عرصه می‌توان به لینکدین، گلاس دور و مانستر اشاره کرد.
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۱۱:۱۸:۴۰
لینکدین برای ارتباط شغلی حرفه ای است فرق دارد
 
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۵:۴۷:۱۰
اصلا لینکدین رقیبی نمیتونه داشته باشه، چه برسه به گوگل که در تمام پروژه های شبکه های اجتماعی خودش شکست خورده!