۲
۰
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱

گوگل بی سروصدا رقیب لینکدین شد

ایتنا - به سادگی و تنها با استفاده از یک حساب کاربری در گوگل قابل استفاده است. کاربران با آپلود رزومه خود در این سایت می‌توانند شانس خود برای یافتن فرصت‌های شغلی را آزمایش کنند.
گوگل بی سروصدا رقیب لینکدین شد


گوگل با تلاش برای ارائه فرصت‌های شغلی بی سروصدا به رقابت با شبکه اجتماعی مشهور لینکدین پرداخته است، پرتال استخدام این شرکت به تازگی آنلاین شده، اما هنوز عملیاتی نگردیده است.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از انگجت، Google Hire به سادگی و تنها با استفاده از یک حساب کاربری در گوگل قابل استفاده است. کاربران با آپلود رزومه خود در این سایت می‌توانند شانس خود برای یافتن فرصت‌های شغلی را آزمایش کنند.

گوگل می‌گوید این سایت به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا فهرستی از نیازهای شغلی خود را ارسال کنند و افراد هم می‌توانند با جستجو در میان این مشاغل کار بعدی خود را پیدا کنند.

افراد برای حفظ حریم شخصی خود می‌توانند داده‌های خود را تنها بعد از ورود به حساب کاربریشان وارد کنند و البته ممکن است ارسال‌کنندگان فرصت‌های شغلی بتوانند به سوابق جستجوهای کاربران دسترسی داشته باشند. البته گوگل این ادعاها را تکذیب کرده است.

علاوه بر گوگل پیش از این فیس‌بوک هم در فوریه گذشته ارائه خدمات مشابهی را آغاز کرده بود. از جمله دیگر شرکت‌های مهم فعال در این عرصه می‌توان به لینکدین، گلاس دور و مانستر اشاره کرد.
کد مطلب: 48684
نام شما
آدرس ايميل شما


United Kingdom
لینکدین برای ارتباط شغلی حرفه ای است فرق دارد
اصلا لینکدین رقیبی نمیتونه داشته باشه، چه برسه به گوگل که در تمام پروژه های شبکه های اجتماعی خودش شکست خورده!
شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم