۰
يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸

طراحی شارژر 500 واتی با قابلیت شارژ تمامی ابزار الکترونیک

ایتنا - این شارژر پس از تکمیل ظرفیت می‌تواند بیش از ۳۰ بار برای شارژ کردن گوشی‌های هوشمند یا تامین برق یک یخچال کوچک به مدت ۱۰ ساعت مورد استفاده قرار بگیرد.
طراحی شارژر 500 واتی با قابلیت شارژ تمامی ابزار الکترونیک


به‌تازگی یک شارژر ۵۰۰ واتی قابل حمل به نام ریور طراحی شده که می‌تواند نیاز کاربران به شارژ انواع وسایل الکترونیکی و برقی را برطرف کند.


به گزارش ایتنا از فارس، این شارژر پس از تکمیل ظرفیت می‌تواند بیش از ۳۰ بار برای شارژ کردن گوشی‌های هوشمند یا تامین برق یک یخچال کوچک به مدت ۱۰ ساعت مورد استفاده قرار بگیرد.

این شارژر قابل حمل، ضد آب هم هست و تنها ۵ کیلوگرم وزن دارد. شارژر ریور بسیار منعطف است و در دمای منفی ۲۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد قابل استفاده است. لذا استفاده از آن در تمامی شرایط آب و هوایی ممکن است.

کاربران می‌توانند در آن واحد تا ۱۱ ابزار و وسیله برقی مختلف را برای شارژ کردن به ریور متصل کنند. این ابزار دارای دو پرت USB-C، دو خروجی استاندارد AC، دو خروجی DC، پرت ۱۲ ولت برای خودروها و چار پرت شارژ پرسرعت USB-C است و لذا با استفاده از آن می‌توان به طور همزمان چندین گوشی، تبلت، دوربین، لپ‌تاپ و حتی پهپاد را هم شارژ کرد.

شارژ کامل ریور در خانه به شش ساعت زمان و از طریق خودرو به نه ساعت زمان نیاز دارد. شارژ این ابزار حتی با استفاده از صفحات خورشیدی نیز ممکن است ولی این کار بسته به شدت تابش نور خورشید به ۱۰ تا ۱۵ ساعت زمان نیاز دارد.

ساخت و تولید این شارژر هنوز در مرحله نهایی است و قرار است عرضه آن به بازار از اواخر جولای سال ۲۰۱۷ به قیمت ۴۵۹ دلار آغاز شود.
کد مطلب: 48628
نام شما
آدرس ايميل شما