۱
۰
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۲

انتشار ویدیوی جنجالی از بحث مدیر اوبر با یک راننده

ایتنا - مدیر اوبر: این اولین بار است که می‌خواهم اعتراف کنم من برای رهبری نیاز به کمک دارم و قصد دارم این کار را بکنم.
انتشار ویدیوی جنجالی از بحث مدیر اوبر با یک راننده


تراویس کالانیک، مدیرعامل شرکت تاکسی‌یابی اوبر از طریق نرم‌افزار همین شرکت تاکسی می‌گیرد و بحث‌های جالبی هم با راننده می‌کند.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از بلومبرگ، در ویدئویی که به تازگی از حضور کالانیک در یکی از تاکسی‌های اوبر منتشر شده وی از دشواری کار روزانه سخن می‌گوید و در پاسخ به سوال یکی از همراهان که می‌گوید شنیده که اوبر سال دشواری داشته می‌گوید: مطمئن هستم که هر سال سال دشواری است.

اما یکی از بخش‌های جالب این ویدئو به جر و بحث مدیر اوبر و راننده تاکسی بر سر کرایه‌های این تاکسی‌ها اختصاص دارد. فوزی کامل ۳۷ ساله که از سال ۲۰۱۱ راننده تاکسی‌های اوبر بوده در مورد گرفتاری‌ها و مشکلات رانندگان این شرکت صحبت می‌کند. وی همچنین کرایه‌های دریافتی رانندگان را کافی نمی‌داند.

اما کالانیک که حوصله زیادی ندارد و خلقش تنگ است برخورد چندان گرمی با این اعتراضات ندارد و با کالانیک مخالفت می‌کند. این در حالی است که وی شرکتی ۶۹ میلیارد دلاری را اداره می‌کند که در بسیاری از نقاط جهان شعبه دارد.

پس از انتشار این ویدئو، مدیر اوبر مجبور به عذرخواهی از کامل به علت رفتار غیرمحترمانه‌اش شد. وی با ارسال ایمیلی برای این راننده از اظهارات خود اظهار شرمندگی کرد و اظهار امیدواری کرد در آینده به گونه‌ای غرورآفرین رفتار کند.

وی افزود: این اولین بار است که می‌خواهم اعتراف کنم من برای رهبری نیاز به کمک دارم و قصد دارم این کار را بکنم.
کد مطلب: 48252
نام شما
آدرس ايميل شما


میشه یک قالب مدرن برای سایت بسازید! خسته شدم انگار سایت های دهه اول 2000 هست
با تشکر