۰
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۸

در سال نو، با فرابانک و مدیریت پول‌هایتان، آسان پولدار شوید!

ایتنا - فرابانک، سامانه‌ای برای مدیریت مالی شخصی هست که اطلاعات مالی شما را در هر زمان و هر مکان به صورت امن به شما ارائه می‌کند.
در سال نو، با فرابانک و مدیریت پول‌هایتان، آسان پولدار شوید!
--------- گزارش آگهی ----------


همیشه درآمدهای ما محدود است و خرج‌ها نامحدود. تنها چند روز پس از گرفتن حقوق، ناگهان جیب‌مان خالی و پول‌ها خرج می‌شوند. ما می‌مانیم و روزهای مانده به دریافت حقوق.....
در این بین تلاش برای پس‌انداز و خرید چیزهایی که واقعا لازم داریم خیلی خیلی سخت است.
دوست داشتید شما هم آنقدر پول داشته باشید تا هرچیزی که لازم دارید را بخرید؟
تا به حال فکر کرده‌اید افراد پولدار چطوری به این سطح از درآمد رسیده‌اند؟
چرا برخی افراد با وجود اینکه درآمد متوسطی دارند، زندگی بسیار راحتی دارند و همیشه پول دارند؟
هزاران کتاب و مجله برای پولدار شدن نوشته و منتشر شده‌اند و هر روزه کلی تبلیغات برای پولدار شدن می‌بینیم. همه این مطالب دارای اصول ساده‌ای هستند. مثلا وارن بافت می‌گوید: (اگر چیزهایی را بخرید که نیاز ندارید، بزودی مجبور خواهید شد چیزهایی را بفروشید که به آنها نیاز دارید).

اغلب توصیه‌ها برای پولدار شدن، شامل یک فرآیند ساده است. ۱. آگاهی مالی ۲. کنترل مالی
با آگاهی مالی ما می‌فهمیم چقدر پول داریم و چقدر می‌توانیم خرج کنیم. با کنترل مالی سعی می‌کنیم اولویت هزینه را به چیزهایی بدهیم که واقعا به آنها نیاز داریم و برای بقیه چیزها تنها در صورتی که پول کافی بماند، اندکی هزینه کنیم.
بگذارید درباره آگاهی مالی بیشتر صحبت کنیم. ما باید بدانیم چه مبلغی از درآمد محدود خود را صرف چه کاری کرده‌ایم و چه چیزهایی خریده‌ایم تا بتوانیم به صورت بهتر، هزینه‌ها را مدیریت کنیم.

ابزارهای آگاهی مالی کدام هستند؟
هر کس بسته به روحیات خودش، روش متفاوتی برای نگهداری درآمدها و هزینه‌ها دارد. برخی همچنان از حافظه خود برای نگهداری اطلاعات مالی استفاده می‌کنند. تجربه نشان داده است حافظه حداکثر چند ساعت می‌تواند اطلاعات را نگه دارد و پس از آن نمی‌توان به آن اتکا کرد.
برخی دیگر، از کاغذ و دفتر استفاده می‌کنند. این گروه از پایه‌ای‌ترین روش قابل اتکا برای نگهداری حساب‌وکتاب اطلاعات مالی استفاده می‌کنند. این روش البته دارای معایبی نیز هست. مثلا در آتش‌سوزی پلاسکو، تمامی دفاتر مالی کاغذی به طور کامل از بین رفتند. یکی دیگر از عیب‌های دفتر و کاغذ، نداشتن گزارش‌های استاندارد و سخت بودن محاسبه این گزارش‌هاست. عیب دیگر این شیوه نگهداری اطلاعات مالی، اینست که فرد باید همیشه دفتر و کاغذ و قلم را همراه خود داشته باشد.

برخی دیگر، از ابزارهای عمومی دیگر مانند اکسل برای نگهداری اطلاعات استفاده می‌کنند. این شیوه اگرچه امکان گزارش‌سازی را دارد، اما هم درج اطلاعات مالی و هم نگهداری مرتب و منظم و هم تهیه گزارش‌های مورد نظر، بسیار سخت است.

روش بعدی که بخش بزرگی از شرکت‌ها و اشخاص از آن استفاده می‌کنند، استفاده از نرم‌افزارهای حساب‌داری است. صدها و هزاران نرم‌افزار حسابداری در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای مخاطبین مختلف تهیه شده است. برخی ازین نرم‌افزارها بسیار پیچیده هستند، برخی بسیار خالی و بدون امکانات لازم، برخی کامل هستند، بخش زیادی ناقص. برخی ارزان و حتی رایگان هستند و برخی قیمت‌های چند ده میلیونی دارند. برخی برروی کامپیوتر و ویندوز اجرا می‌شوند و برخی برروی موبایل، اما همه این نرم‌افزارها در یک چیز مشترک هستند، اینکه برای استفاده توسط حساب‌داران نوشته شده‌اند!
این نرم‌افزارها مملو از کلمات و اصطلاحاتی هستند که حتی خود حسابدارها هم معنای آنها را با مراجعه به مستندات متوجه می‌شوند. متاسفانه تجربه شخصی نگارنده موید ضعف‌های شدید این نرم‌افزارها و حسابداران حرفه‌ای در اصول علم حسابداری و حتی استفاده ازین نرم‌افزارهاست.
در حال حاضر اما، نرم‌افزارهای مالی‌ای تهیه شده‌اند که آینده خوبی دارند. فرابانک یکی ازین نرم‌افزارهاست.

فرابانک، سامانه‌ای برای مدیریت مالی شخصی هست که اطلاعات مالی ما را در هر زمان و هر مکان به صورت امن ارائه می‌کند.
این نرم‌افزار بسیار ساده است تا هر کسی بتواند از آن استفاده کند چه حسابدار حرفه‌ای و چه کسی که هیچ دانش حسابداری ندارد. در فرابانک، از کلمات و عبارت‌های رایج بین مردم برای درج اطلاعات استفاده شده است و به ندرت اصطلاح حسابداری در آن دیده می‌شود. بنابراین در زمان استفاده، می‌توانیم به راحتی متوجه عملکرد بخش‌های مختلف آن بشویم.
همین موضوع باعث می‌شود با نرم‌افزار احساس راحتی بیشتری بکنیم و بهتر بتوانیم با آن ارتباط برقرار کنیم.
فرابانک خودکار هم هست. و به صورت خودکار تراکنش‌های بانکی را تشخیص داده و آنها را ثبت می‌کند. اینکار باعث می‌شود به جای اینکه لازم باشد نرم‌افزار را باز کرده و اطلاعات خرید/قرض را وارد کنیم، فرابانک خودش اطلاعات را به دست می‌آورد و از ما می‌پرسد پول برای چه واریز/پرداخت شده است؟ لذا اگر شما هم مثل من تنبل باشید(!)، فرابانک یادش می‌ماند و به صورت دوره‌ای از ما بابت هزینه‌ها و تراکنش‌های‌مان می‌پرسد.
حتی اگر پیامک‌های بانکی را هم فعال نکرده باشیم، باز هم می‌توانیم خروجی بانک را در پرتال فرابانک وارد کنیم تا تمام تراکنش‌ها را ثبت کند.
فرابانک، اطلاعات را به صورت ابری ذخیره می‌کند. ما می‌توانیم همزمان برروی چند گوشی از فرابانک استفاده کنیم. بنابراین در صورت گم شدن یا سرقت گوشی، تمامی اطلاعات فرابانک به صورت امن باقی می‌مانند.
فرابانک هم برروی گوشی‌های اندرویدی عرضه شده است و هم برروی وب. بنابراین می‌توانیم در هر دستگاهی از آن استفاده کنیم.


صفحه اول فرابانک به صورت زیر، یک نمای کلی از وضعیت مالی ارائه می‌دهد:
در این تصویر می‌توانیم بخش‌های مختلف فرابانک را ببینیم:
- همه پول نقدی که همین الان در تمام حساب‌های‌مان وجود دارد.
- همه بدهی‌ها و طلب‌های‌مان از افراد مختلف.
- جمع کل خریدهای امروز، این هفته و این ماه.
- افراد و کسانی که با آنها تراکنش مالی داریم، خریداران، فروشندگان، کسانی از ایشان که قرض گرفته‌ایم یا به ایشان قرض داده‌ایم.
- حساب‌های بانکی‌مان.
- تراکنش‌های مالی انجام شده (هر برداشت یا واریز انجام شده در حساب بانکی‌ها یا نقدی).
- فهرست خریدها و فروش‌ها.
- گزارش گروهی خرید براساس کالا و دسته‌بندی کالاهای خریداری شده.
- و ....

با تمام تفاسیر گفته شده، بهتر است این نرم‌افزار رایگان را بدون هیچ هزینه‌ای نصب و استفاده کنید.
دانلود از کافه‌بازار (https://goo.gl/8Pq4Bm)
دانلود از گوگل‌پلی (https://goo.gl/BiKxYn)
وب‌سایت فرابانک (http://www.فرابانک.com)
کد مطلب: 48228
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم