۰
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳

اپل تاریخ برگزاری کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان را اعلام کرد

ایتنا- احتمال می‌رود پیش‌نمایش نسخه بتای آی‌او‌اس ۱۱و واچاواس (( WatchOS در مراسم جهانی توسعه‌دهندگان (WWDC) ارائه ‌شود.
اپل تاریخ برگزاری کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان را اعلام کرد


شرکت اپل در اواسط هرسال میلادی، کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان را برگزار می‌کند، در این کنفرانس اپل با توسعه‌دهندگان ملاقات کرده و بازخوردهای آنها درباره محصولات آینده را موردبررسی قرار می‌دهد.
اکنون گفته می‌شود مراسم WWDC 2017 در روز ۱۵ خردادماه سال آینده شمسی برگزار خواهد شد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از آی.تی ورلد، به طور معمول، در این کنفرانس، اپل از آخرین محصولات نرم‌افزاری خود رونمایی خواهد کرد. احتمال می رود که از نسخه‌های جدید مک‌او‌اس (Mac Os) و واچ‌او‌اس اپل در مراسم WWDC 2017 رونمایی شوند.
در این بین احتمال می‌رود شاهد رونمایی چند اپلیکیشن جدید نیز از جانب اپل باشیم.

البته اپل تا ماه سپتامبر سال جاری دو گوشی پرچم‌دار خود را نیز عرضه می‌کند. همچنین این کنفرانس که برای سالیان متوالی در سان‌فرانسیسکو برگزار می‌شده، قرار است امسال بنا به انجام عملیات نوسازی در این مکان در سن خوزه برگزار گردد.


در این مراسم که از مهم‌ترین وقایع مربوط به رشد و توسعه اکوسیستم شرکت اپل در جهان محسوب می‌شود، به صورت اختصاصی بر روی جنبه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این شرکت تمرکز می‌شود و از همین رو صاحبنظران انتظار دارند کانون رویداد سال جاری، سیستم‌عامل این شرکت یعنی آی‌او‌اس باشد.

گفتنی است جدیدترین نسخه iOS مدت‌هاست مورد بحث است و برخی نیز انتظار آن را دارند، با این حال بعید است نسخه نهایی آی‌او‌اس ۱۱ در این رویداد در اختیار کاربران قرار گیرد.

علاقه‌مندان به شرکت در مراسم WWDC می‌توانند از روز ۷ فروردین‌ماه اقدام به ثبت‌نام کنند، و در اهمیت این رویداد همین بس که قیمت بلیط آن ۱۵۹۹ دلار بوده و بعد از ثبت‌نام باید قرعه‌کشی انجام شود!
 
کد مطلب: 48091
نام شما
آدرس ايميل شما