۰
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۰

انتشار نیتیواسکریپت نسخه ۳.۰ مجهز به برنامه انگولار ۴

ایتنا- بدین ترتیب، چارچوب ایجاد برنامه‌‌های آی‌او‌اس و اندروید در جاوااسکریپت، عملکرد اشکال زدایی و انگولار را بهبود بخشیده است.
انتشار نیتیواسکریپت نسخه ۳.۰ مجهز به برنامه انگولار ۴


برای برنامه‌نویسان و توسعه دهندگان، ابزارهای مناسب که بتواند ارتباط آنها را با پلتفرم‌های گوناگون موجود مستحکم سازد و تسهیلات جدیدی برایشان فراهم آورد، از نیازهای اساسی است. به همین سبب، از زمانی‌که برنامه نیتیواسکریپت ( NativeScript ۲.۵) به دست توسعه‌دهندگان رسیده، سازندگان پلتفرم‌های تلفن همراه درصدد انتظار نسخه سوم این برنامه تا ماه آوریل هستند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از آی.تی‌نیوز، نیتیواسکریپت، توسعه‌دهندگان محلی برنامه‌های مبتنی بر دو سیستم عامل اندروید و آی‌او‌اس را قادر می‌سازد تا با استفاد از جاوااسکریپت، یک پایگاه کد جدید ایجاد نمایند. نسخه ۳ این برنامه شامل بهبودهایی در زمینه افزایش عملکرد زمان اجرای بیشینه خواهد بود و تغییرات رفرش، اشکال‌زدایی و بررسی متغیرها را بهبود می‌بخشد.


مطابق جزئیات بیشتری که در این زمینه منتشر شده، در این برنامه، موتور رندر پلتفرم محلی، ماژول‌های جاوااسکریپت و یوآی (UI) را تولید می‌کند.
این چارچوب نه تنها توسعه فناوری با استفاده از جاوا اسکریپت، بلکه با تایپ اسکریت و چارچوب انگولار گوگل را نیز پشتیبانی می‌کند.

به هنگام ایجاد برنامه‌های تلفن همراه، نیتیواسکریپت، مکمل انگولار شده و باعث دسترسی به پلت‌فرم‌های ای‌پی‌ال (APL) و اجزای آنها می‌شود. نسخه ۳ این چارچوب درست همانند آخرین نسخه انگولار عمل می‌کند. پیش‌بینی می‌شود، انگولار ۴ در اواخر ماه مارس ارائه شود.

نیتیواسکریپت ۲.۵ که در اوایل همین ماه منتشر شده، جهت اشکال‌زدایی با ابزار توسعه گوگل ادغام شده‌ تا راه‌اندازی سیستم را در دستگاه‌های اندروید بهبود بخشد.
نسخه جدید از رابط کاربری نیتیو‌اسکریپت با ویژگی کنترل داده‌های موبایل و کد بسته‌بندی با ماژول‌های باندر خیلی آسان‌تر ساخته شده‌اند. در رابطه با نیتیواسکریپت نسخه ۲.۵ نیز چارچوبی کاربردی برای بهبود ساختار نرم‌افزار نیز مورد بررسی قرار گرفته است.
 
کد مطلب: 48005
نام شما
آدرس ايميل شما