۰
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۲

ضبط‌صوتی خارق‌العاده برای خبرنگاران که شنیده‌ها را به متن تبدیل کرده و به موبایل منتقل می‌کند

ایتنا - تبدیل فوری صوت به متن برای یک خبرنگار از اهمیت زیادی برخوردار است و Senstone می‌تواند کارها را بسیار سریع‌تر از انسان انجام دهد.
ضبط‌صوتی خارق‌العاده برای خبرنگاران که شنیده‌ها را به متن تبدیل کرده و به موبایل منتقل می‌کند


استارتاپ Senstone کوچک‌ترین ابزار پوشیدنی برای ضبط وقایع به‌صورت صوتی و برداشتن نوت هنگام انتقال به گوشی آیفون ساخته است.


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، خبرنگاران، دانشجویان، نویسندگان مصرف‌کننده این محصول هستند که به دلیل کوچک بودن قابلیت ضبط‌ هرگونه صوت به مدت ۲.۵ ساعت را داشته و هم به‌صورت آنلاین کار می‌کند و هم آفلاین!


همچنین از طریق یک اپلیکیشن واسط ضمن انتقال فایل به موبایل، با فناوری speech to text فایل صوتی را به متن تبدیل می‌کند. فعلاً ۱۱ زبان برای این ضبط‌صوت هوشمند تعریف‌شده است.

ضبط هر نوع ایده‌ای که ناگهانی به ذهن می‌رسد، گفتن یک شعر فی‌البداهه، نوشتن یک داستانی که ناگهان به ذهن خطور می‌کند، یادداشت‌برداری برای کارهای روزانه و آتی درحالی‌که موبایل همراه ندارید؛ همه و همه با داشتن Senstone امکان‌پذیر می‌شود و با سینک شدن با موبایل به متن تبدیل می‌شود.

تبدیل فوری صوت به متن برای یک خبرنگار از اهمیت حیاتی برخوردار است و Senstone می‌تواند کارها را بسیار سریعتر از انسان انجام دهد.

قابلیت نصب روی پیراهن، آویزان کردن از گردنبند و یا بستن به یک ساعت را نیز دارد. از طریق بلوتوث به آیفون وصل می‌شود اما به‌زودی با اندروید هم کار خواهد کرد.


همچنین سازنده قول داده است که در نسخه‌های بعدی قابلیت سینک شدن با اِوِرنوت / Evernote را هم پیدا کند.

قیمت درنظرگرفته شده برای Senstone حدود ۸۰ دلار است.

کد مطلب: 47936
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما درباره ادامه فیلتر تلگرام چیست؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم