۰
يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۱

بهبود اوت‌لوک برای آی.او.اس با پشتیبانی اپلیکیشن شخص ثالث

ایتنا - بازار هدف اصلی مایکروسافت برای برنامه جدید اوت‌لوک، کاربران سازمانی و حوزه کسب و کار و تجارت است.
بهبود اوت‌لوک برای آی.او.اس با پشتیبانی اپلیکیشن شخص ثالثشرکت مایکروسافت به تازگی از نسخه جدید و بهبود یافتۀ اپلیکیشن اوت‌لوک برای استفاده بر روی سیستم ‌عامل آی.او.اس رونمایی کرده است که به بهبود آن منجر می‌شود.
برنامۀ جدید مورد بحث، سرویس‌های محبوب ارسال و دریافت پست‌های الکترونیکی مانند جی‌میل، یاهو و آی کلود را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از انگجت، بیش از دو سال از ارائه اوت‌لوک برای موبایل می‌گذرد و مایکروسافت برای جشن گرفتن تولد دو سالگی اوت‌لوک، قابلیت جدیدی برای آی.او.اس ارائه کرد که می‌تواند زمانی که صرف رفتن به برنامه‌های مختلف می‌شود را کاهش دهد. البته این قابلیت، به زودی برای سیستم عامل اندروید هم ارائه خواهد شد.

افزونه‌ها تاکنون روی دسکتاب در دسترس بودند ولی اکنون افراد می‌توانند در حین ورود به اوت‌لوک، به اپلیکیشن‌های شخص ثالث نظیر اورنوت (Evernote)، گیفی (GIPHY)، نیمل (Nimble)، ترلو (Trello) و اسمارت شیت (Smartsheet) هم دسترسی داشته باشند.شما می‌توانید با در اختیار داشتن این افزونه‌ها، یک ایمیل را به زبان خارجی ترجمه کنید، آن را وارد ترلو کنید و یک تصویر متحرک جالب هم به آن اضافه نمایید و برای شخص مورد نظر خود بفرستید.
به محض ورود به این قابلیت، شما یک آیکن در بالای بخش ایمیل خود می‌بینید که با ورود به آن، یک منو می‌آید که تمام افزونه‌هایی که تاکنون به این اپلیکیشن، اضافه کرده اید را می‌توانید در آن ببینید.

مایکروسافت بعد از انتشار اپلیکیشن تقویم محبوب سان‌رایز (Sunrise) در سال ۲۰۱۵، تمام تلاش و همت خود را روی انتشار اوت‌لوک برای موبایل گذاشته است.
شرکت مایکروسافت مدعی شده است که برنامه‌ اوت‌لوک در قالب این نسخه تازه، مسیر پیشِ روی اپلیکیشن‌های ایمیل را بر بستر گوشی‌های هوشمند ترسیم می‌کند. در واقع این ویرایش جدید نه تنها به کاربر اجازه می‌دهد تا همیشه به ایمیل‌های خود دسترسی داشته باشد و بلافاصله از تمام ارسال و دریافت‌های خود مطلع گردد، بلکه این امکان را نیز فراهم می‌آورد تا مخاطب، همواره و به صورت همزمان به قابلیت‌های مختلفی مانند تقویم، فهرست تماس‌ها و حتی سرویس‌های ذخیره‌ اطلاعات دسترسی داشته باشد.

اگرچه بازار هدف اصلی مایکروسافت برای برنامه جدید اوت‌لوک، کاربران سازمانی و حوزه کسب و کار و تجارت است، اما خوشبختانه به خاطر پشتیبانی این اپلیکیشن از سرویس‌هایی مانند جی‌میل و آی کلود، کاربران خانگی نیز می‌توانند به سادگی از این اپلیکیشن بر روی دستگاه آی.او.اس خود استفاده کنند.
 
کد مطلب: 47886
نام شما
آدرس ايميل شما