۳
۰
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۲

واعظی: حجم پارازیت‌ها کاهش پیدا کرده است

ایتنا- وزیر ارتباطات در تازه‌ترین اظهارات خود عنوان کرد با پارازیت‌ها برخورد خواهد شد.
واعظی: حجم پارازیت‌ها کاهش پیدا کرده است


وزیر بهداشت تاکید کرد که هر نوع پارازیتی مضر است حتی آن‌چه به عنوان پارازیت موبایل شناخته می‌شود.
وزرای بهداشت و ارتباطات درباره آخرین وضعیت بررسی پارازیت‌ها توضیحاتی ارائه کردند.

حسن قاضی‌زاده هاشمی - وزیر بهداشت - در این‌باره اظهار کرد: پیش از این هم گفته‌ایم که هر نوع پارازیتی حتی آنچه که به عنوان موبایلی شناخته می‌شود مضر است اما درباره نسبت این ضرر جای بحث وجود دارد.

محمود واعظی - وزیر ارتباطات - نیز گفت: در دوره‌ای حجم پارازیت‌ها زیاد شده بود و ما با بعضی ‌از وزرا از جمله آقای هاشمی جلساتی را داشتیم.

وی ادامه داد: بر این اساس متنی تهیه و به ریاست جمهوری ارسال شد و پس از آن تا به حال درصد پارازیت‌ها در حد قابل قبولی است.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: حجم پارازیت‌ها نسبت به گذشته کاهش قابل توجهی پیدا کرده و اکنون شرایط به گونه‌ای است که اگر جایی به پارازیت برخورد کنیم حتما بلافاصله اقدامات لازم صورت می‌گیرد.
کد مطلب: 47798
نام شما
آدرس ايميل شما


aydin
Iran, Islamic Republic of
لطفا به محدوده چهارراه منصور و خیابان باغشمال و مرکز تبریز هم سری بزنید داریم میپزیم
United States
اقای واعظی مردم را چه فرض کرده اید؟ همین چند روز پیش شدت پارازیت ها در شیراز به قدری زیاد شد که شبکه های تلویزیون میلی هم دچار اعوجاج شد و مردم را از شدت نگرانی به خیابان ها کشاند. شدت پارازیت ها کم نشده هیچ با خرید دستگاه های جدید از چین شدتش چند برابر شده. آیا زندگی مردم مسخره حضرات پرازایت انداز است؟ آیا تبدیل کشور به یک اجاق مایکرویو بزرگ و پخت آرام آرام سلولهای بدن مردم موثرتر از تبلیغات شبکه های بیگانه علیه آقایان نیست؟
پدرام
Russian Federation
واقعا انقدر شدت پارازیتها زیاد هست که روی شبکه های دیجیتال داخلی هم اثر میگزارد.واقعا مردم را چی فرض کردین .