۰
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۸

همایش هجدهمین سالگرد تاسیس شرکت پردازش موازی سامان

این جشن درحالی برگزار شد که تدبیر در سال گذشته با تغییرات بنیادین در تمامی قسمت‌ها اعم از تولید و خدمات روبرو بوده است.
همایش هجدهمین سالگرد تاسیس شرکت پردازش موازی سامان
---------- گزارش آگهی -----------روز پنجشنبه ۱۶ دی ماه ۱۳۹۵ هتل لاله تهران میزبان مدیران و متخصصینی بود که از شمال تا جنوب ایران‌زمین گرد هم آمدند تا هجده سال تلاش و همکاری خانواده بزرگ تدبیر را جشن بگیرند.

این جشن درحالی برگزار شد که تدبیر در سال گذشته با تغییرات بنیادین در تمامی قسمت‌ها اعم از تولید و خدمات روبرو بوده است.


در این مراسم که با حضور مدیران، سهام‌داران، نمایندگان و پرسنل شرکت پردازش موازی سامان برگزار شد، جناب آقای بهزاد مقصودی، مدیر عامل شرکت در قالب سخنرانی به ارائه گزارش عملکرد سالانه و برنامه‌های آتی پرداخته و یک سال تلاش بی‌وقفه برای ارائه خدمات متمایز به کاربران گرانقدر تدبیر را ارج نهادند.
ایشان با بیان عدد هجده به عنوان نماد بلوغ اذعان داشتند، عملکرد رو به رشد شرکت، حاکی از بلوغ کامل آن بوده که این مهم را مدیون تلاش دلسوزانه و وظیفه شناسی یکایک اعضای خانواده تدبیر هستیم.

ایشان همچنین صداقت و شوق به کار را رمز پایداری مجموعه دانسته و از کلیه همکاران و کاربران محترم دعوت نمودند تا با حرکت از گفتار به نوشتار با استفاده از سیستم تیکتینگ تدبیر، گامی موثر در افزایش کیفیت خدمت رسانی به کاربران و تقویت بیش از پیش پایگاه دانش سیستم جامع مالی و اداری تدبیر بردارند.


در پایان به رسم سال‌های گذشته و به پاس یک دهه همراهی خانواده تدبیر از زحمات خانم‌ها نرگس مشهدی فراهانی، نسیم بینایی، آقایان سیامک عباس زاده و پوریا گرجی تجلیل و هدایایی به رسم یادبود تقدیم ایشان شد.
 
 
کد مطلب: 47426
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم