۰
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۱

ماسکی که واقعا شما را از شر هوای آلوده حفظ می‌کند

ایتنا - ماسک جدیدی که علاوه بر فیلتر مجهز به فن یا پنکه کوچکی نیز هست که همراه با باتری در کنار ماسک قرار می‌گیرد.
ماسکی که واقعا شما را از شر هوای آلوده حفظ می‌کند


Wair نام ماسکی است که با استفاده از مجموعه‌ای از فیلترها و پنکه‌های کوچک داخلی از شما در برابر الودگیهای زیست محیطی حفاظت می‌کند.

به گزارش ایتنا از فارس به نقل از ورج، این ماسک به صورت ماژولار طراحی شده و لذا کاربران می‌توانند به راحتی فیلترها و بخش‌های دیگر آن را تغییر داده و تعویض کنند. این نوع طراحی شستشوی خود ماسک پارچه‌ای مذکور را هم به راحتی ممکن می‌کند.

شرکت فرانسوی سازنده این ماسک می‌گوید ساختار Wair به گونه‌ای است که از کاربران خود به خوبی در برابر دود و آلودگی حفاظت می‌کند. این ماسک ساختار منعطفی دارد که دهان و بینی فرد را به طور کامل می‌پوشاند.

ساختار منحنی شکل و فیلتر سه لایه این ماسک از افراد در برابر باکتری‌ها، عوامل آلرژی زا و دیگر آلودگی‌های موجود در شهرهای بزرگ حفاظت می‌کند. امری که با استفاده از ماسک‌های عادی و ساده متداول ممکن نیست.

این ماسک علاوه بر فیلتر مجهز به فن یا پنکه کوچکی نیز هست که همراه با باتری در کنار ماسک قرار می‌گیرد و هوای تازه و و فیلترشده و قابل تنفس را به درون ماسک می‌دمد.

این ماسک همراه با یک برنامه موبایلی عرضه می شود که بیشتر کارکرد آموزشی دارد و حاوی اطلاعاتی در مورد آلودگی‌های زیست محیطی است. قیمت مدل ساده و بدون فن این ماسک ۷۲ دلار و قیمت مدل‌های فن‌دار آن از ۱۵۶ تا ۲۰۸ دلار در نوسان است.
کد مطلب: 47381
نام شما
آدرس ايميل شما