۰
شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۲

رونمایی گوگل از ابزار، خدمات و ماشین‌های تازه هوش مصنوعی

ایتنا - ابزار و خدمات تازه گوگل حوزه کلود بهره‌گیری از مزایای هوش مصنوعی را تسهیل می‌کنند.
رونمایی گوگل از ابزار، خدمات و ماشین‌های تازه هوش مصنوعی


گوگل کلود از خدمات هوش مصنوعی کلود تازه خود رونمایی کرد. ابزار و خدمات تازه گوگل در این حوزه بهره‌گیری از مزایای هوش مصنوعی را تسهیل می‌کنند.

به گزارش ایتنا از فارس، صاحبان مشاغل و شرکت‌های تجاری هم با استفاده از این خدمات می‌توانند راه‌های جدید و پیشرفته‌تری برای ارتباط با مشتریان و شناسایی نقاط ضعف و قوت فعالیت‌های خود بیابند.

گوگل رابط کاربری کاملا به‌روزشده‌ای را برای جستجو از این طریق طراحی کرده که باعث می‌شود کاربران راحت‌تر بتوانند برای مشکلات پیچیده خود راه‌حل‌هایی مناسب بیابند. یکی از قابلیت‌های این خدمات شغل‌یابی است. هوش مصنوعی بالای این سیستم با درک توانمندی‌ها و اولویت‌های کاربر پرسش‌گر می‌تواند فهرستی از بهترین شغل‌ها را برای وی پیشنهاد دهد و آنها را بر اساس مکان، توانایی‌های مورد نیاز، درآمد، چالش‌ها و غیره مرتب نماید.

از جمله سایت‌ها و موسساتی که از خدمات کلود هوشمند شغل‌یابی Cloud Jobs API گوگل استقبال کرده و با آن همکاری دارند می‌توان به CareerBuilder و Dice.com اشاره کرد که در عرض ۴۸ ساعت رابط‌های کاربری سازگار با آن را طراحی و در دسترس علاقه‌مندان قرار داده‌اند.

خدمات یاد شده فعلا در کانادا و آمریکا در دسترس است و قرار است در آینده کشورهای بیشتری را تحت پوشش قرار دهد. گوگل هزینه استفاده از این خدمات را هم تا ۸۰ درصد کاهش داده تا استقبال از آن افزایش یابد. توانایی شناسایی میلیون‌ها لوگوی محبوب تجاری از طریق عکس آنها و ارائه اطلاعات مرتبط هم از این طریق پیش‌بینی شده است.

این شرکت خدمات ترجمه Cloud Translation API خود را هم هوشمندتر کرده است. این شرکت در اوایل سال ۲۰۱۶ سیستم ترجمه ماشینی عصبی خود را با قابلیت ترجمه دقیق جملات عرضه کرده بود که دقت آن از ۵۵ درصد به ۸۸ درصد افزایش یافته است. این ابزار ترجمه هم‌اکنون ۱۶ زبان دنیا را پوشش می دهد و قرار است در آینده این رقم به ۹۰ زبان افزایش یابد.
کد مطلب: 46557
نام شما
آدرس ايميل شما