۰
شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱

شرکت‌های چینی به دنبال تسخیر بازار DRAM

ایتنا- سه شرکت بزرگ چینی قصد دارند تا بازار تولید DRAM در جهان را تحت کنترل خود بگیرند و بدون شک ورود آن‌ها می‌تواند شرایط این بازار را دستخوش تغییراتی بزرگ کند.
شرکت‌های چینی به دنبال تسخیر بازار DRAM


اطلاعات و اخبار نشان می‌دهد که سه شرکت بزرگ چینی قصد دارند تا بازار تولید محصول DRAM در سراسر جهان را تحت کنترل خود بگیرند و بدون شک ورود آنها می‌تواند شرایط این بازار را دستخوش تغییراتی بزرگ کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Digitimes، شایان ذکر است که کامپیوترهای خانگی و لپ‌تاپ‌های امروزی، همگی از DRAM استفاده می‌کنند و به همین دلیل نیز بازار مربوط به تولید این حافظه‌ها به عنوان یک بازار فعال و پرمخاطب به‌حساب می‌آید.

با توجه به رشد حضور محصولات چینی در همه زمینه‌ها در جهان، بنظر می‌رسد شرکت‌های چینی تقریبا تمامی بازارهای جهان را در اختیار خود گرفته‌اند، ولی اکنون گفته می‌شود که آخرین بازار مدنظر آنها برای تصرف، بازار تولید محصول DRAM است.


بر اساس گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده، سه بنگاه اقتصادی بزرگ چینی قصد دارند تا به بازار تولید DRAM وارد شوند که این امر می‌تواند تاثیر بسزایی بر روی روال کاری این بازار بگذارد.

این سه شرکت شامل شرکت فناوری انباره اطلاعاتی رودخانه یانگ تسه (Yangtze River Storage Technology)، شرکت مدارهای مجتمع فوجیان جین هوا (Fujian Jin Hua Integrated Circuit) و شرکت حاصل از ترکیب دو کمپانی صنایع نیمه‌هادی گیا دیوایس و دولت منطقه‌ای شهر هه فی هستند.

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده، این سه شرکت تا سال ۲۰۱۸ به‌صورت رسمی جایگاهی ویژه در این بازار را به خود اختصاص خواهند داد و تا آن زمان احتمالا شاهد تغییراتی عمده در بازار تولید DRAM نخواهیم بود.
 
کد مطلب: 46532
نام شما
آدرس ايميل شما