۱
۰
چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۸

تماس ویدیویی در واتس‌اپ ظاهر شد

ایتنا- واتس‌اپ بالاخره راه تماس‌های ویدئویی را برای همه کاربران باز کرد.
تماس ویدیویی در واتس‌اپ ظاهر شد


به گزارش ایتنا از ایسنا، به نقل از ورج، واتس‌اپ روز سه‌شنبه، قابلیت تماس‌های ویدیویی را برای کاربران میلیاردی ماهانه‌اش عرضه کرد.


اگر شما می‌خواهید از این قابلیت استفاده کنید باید این اپلیکیشن را دانلود کرده، گفت‌وگوی مورد نظر خود را باز کنید و روی علامت دوربین ویدئویی که در گوشه راست و بالای صفحه وجود دارد ضربه بزنید. بدین ترتیب تماس ویدئویی مانند تماس‌هایی که پیش از این در فیس‌تایم، اسکایپ، مسنجر فیس‌بوک، برای شما حاصل می‌شود.

واتس‌اپ در سال ۲۰۰۹ راه‌اندازی شد، اما چت‌های گروهی تا دو سال پیش آشکار نشده بودند و تماس‌های ویدئویی نیز چهار سال پس از قابلیت چت‌های گروهی به این پیام‌رسان اضافه شدند.

سال ۲۰۱۶ سال برای واتس‌آپ سال پربازی بوده است. فیس بوک، واتس‌اپ را در سال ۲۰۱۴ را به قیمت ۲۲ میلیارد دلار خرید و قابلیت‌هایی مانند نسخه دسکتاپی، رمزگذاری دو جهته و افزودن نوشته به تصاویر به این پیام‌رسان اضافه کرد.

دلیل این‌که هفت سال از زمان راه‌اندازی واتس‌اپ گذشته تا این پیام‌رسان قابلیت تماس ویدئویی را برای کاربران فراهم کند، می‌تواند این حقیقت باشد که بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی در سراسر دنیا دسترسی مناسبی به ارتباطات با پهنای باند بالا نداشتند که از این قابلیت پشتیبانی کند.
کد مطلب: 46511
نام شما
آدرس ايميل شما


ناشناس
Iran, Islamic Republic of
اگرچند سال پیش مسئولین تماس تصویری مسدود نمی کردن الان مردم منتظر واتس اپ نمیشدن!
بابا تماس تصویری اپراتورها رو وصل کنید! از اون طرف میگید سرور واتس اپ تو آمریکاست وجاسوسی میکنه از اینور اینقدر محدودیت توخدمات میذارید که ملت مجبور میشن سمت این نرم افزارهابرن
پنج تا پیامرسان داخلی تولید کردید که هیچکدوم قابلیت تماس تصویری ندارن!! بعد انتظار دارید مردم از شبکه های بومی استفاده کنن؟
سروش،ساینا،بیسفون،سلام هیچ کدومشون جذابیتی برای ملت نداره
شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم