۰
دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴

عرضه بسته نرم‌افزاری ویژه مایکروسافت برای محصولات اپل

ایتنا- به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا در دوران نادلا تمامی دیواره‌های رقابت انحصارطلبانه بین اپل و خود را بردارد و در آخرین گام در این راستا نیز قرار است تا بسته ویژوال استودیو برای دستگاه‌های مک به بازار عرضه شوند.
عرضه بسته نرم‌افزاری ویژه مایکروسافت برای محصولات اپل


به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا در دوران نادلا تمامی دیواره‌های رقابت انحصارطلبانه بین اپل و خود را بردارد و در آخرین گام در این راستا نیز قرار است تا بسته ویژوال استودیو برای دستگاه‌های مک به بازار عرضه شوند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، شرکت مایکروسافت در طول دوران مدیریت مدیران پیش از ساتیا نادلا، محصولات اختصاصی خود را کمتر با رقبا به اشتراک می‌گذاشت ولی رویکرد این شرکت اخیرا و تحت نظارت مدیر جدید کاملا دستخوش تغییرات جدی شده است.

این تغییرات به‌اندازه‌ای چشمگیر بوده است که حتی نرم‌افزارهای همراه مایکروسافت، پیش از عرضه برای پلتفرم همراه خود آنها یعنی ویندوزفون، برای دستگاه‌های اندرویدی و همراه‌های اپل ارائه می‌شوند.

 

حال در آخرین نمونه از این تغییرات که نشانه عزم جدی مایکروسافت در استمرار روش تازه خود است، نسخه‌ای ویژه از بسته نرم‌افزاری ویژوال استودیو برای سیستم‌های مک شرکت اپل از سوی مایکروسافت عرضه خواهند شد.

این امر هر چند در ابتدا ممکن است موجب شود تا بسیاری از برنامه‌نویسان از نوشتن نرم‌افزارهای مختلف برای ویندوز، دلسرد شوند، اما مایکروسافت برای انی مشکل احتمالی هم چاره‌ای اندیشیده و در این زمینه برنامه‌های ویژه‌ای برای این بسته دارد.

بر اساس ادعای مسئولان این شرکت، این نسخه از ویژوال استودیو به‌عنوان بخشی از راهکار مایکروسافت برای افزایش پتانسیل رقابت در محیط‌های ابری ارائه خواهد شد.
 
کد مطلب: 46509
نام شما
آدرس ايميل شما