۰
شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۳

آتیه داده پرداز ارتباط با «نمازی»ها را رد کرد

ایتنا - این شرکت با رد مطالب منتشر شده، هرگونه ارتباط با محکومان امنیتی اخیر(سیامک و باقر نمازی) را از اساس مردود دانست و تاکید کرد که این شرکت جزو زیرمجموعه هیچ گروه و شرکتی نبوده است.


شرکت آتیه داده پرداز که از ارائه دهندگان خدمات پیامک شبکه بانکی کشور به شمار می‌رود، در اطلاعیه‌ای هرگونه ارتباط با سیامک و باقر نمازی محکومان امنیتی اخیر را رد کرد.


به گزارش ایتنا از ایرنا، یکی از سایت‌های خبری چند روز پیش در مطلبی با عنوان «نفوذ بزرگ در دولت» مدعی شده بود که این شرکت تحت مدیریت نمازی‌ها بوده است.
سیامک و باقر نمازی از شهروندان دوتابعیتی به شمار می‌روند که به اتهام جاسوسی بازداشت و به ۱۰ سال حبس و پرداخت جزای نقدی محکوم شدند.

شرکت آتیه داده پرداز در اطلاعیه خود تاکید کرده است: راویان این خبر کذب، بدون داشتن کمترین اطلاعاتی در مورد شرکت، سهامداران و مدیریت آن، مالکیت آن را به دروغ به اشخاصی بخشیده‌اند که تا به حال هیچگونه سهام، مسئولیت، اعتبار و ارتباطی در این شرکت نداشته‌اند.

این شرکت با رد مطالب منتشر شده، هرگونه ارتباط با محکومان امنیتی اخیر(سیامک و باقر نمازی) را از اساس مردود دانست و تاکید کرد که این شرکت جزو زیرمجموعه هیچ گروه و شرکتی نبوده است.

به گزارش ایرنا، شرکت آتیه داده‌پرداز نخستین شرکت فعال در حوزه پیام کوتاه است که اواسط مردادماه امسال سهام خود را در بورس عرضه کرد.
 
کد مطلب: 46240
نام شما
آدرس ايميل شما