۰
يکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴

هزینه نجومی در بازار جهانی فناوری اطلاعات

ایتنا- آمار و ارقام و پیش‌بینی‌های انجام شده نشان از این دارند که بازار فناوری اطلاعات در سال 2017 میلادی قرار است تا شاهد هزینه‌هایی بیش از سه و نیم تریلیون دلار باشد.
هزینه نجومی در بازار جهانی فناوری اطلاعات


آمار و ارقام و پیش‌بینی‌های انجام شده نشان از این دارند که بازار فناوری اطلاعات در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار است تا شاهد هزینه‌هایی بیش از سه و نیم تریلیون دلار باشد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Digitimes، بدون شک هزینه‌های انجام شده در پس‌زمینه بازار فناوری اطلاعات در سطح جهانی بسیار بالا هستند و به‌صورت طبیعی و بر اساس نیاز به پیشرفت، این هزینه‌ها سال‌به‌سال افزایش می‌یابند.

بر اساس آمار و ارقام به‌دست‌آمده تا به امروز و با انجام تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌هایی از آینده این بازار، رقم ۳.۴ تریلیون دلار به‌عنوان هزینه‌های بازار فناوری اطلاعات در سال ۲۰۱۶ میلادی اعلام‌شده است.

 

حال این تحلیل‌ها به بررسی آینده این بازار نیز پرداخته است و بر اساس آن‌ها این هزینه‌ها در سال ۲۰۱۷ میلادی نیز با رشدی چشمگیر روبرو خواهد بود.

بر اساس تحلیل‌های صورت گرفته، در پایان سال ۲۰۱۷ شاهد این خواهیم بود که هزینه‌های بازار فناوری اطلاعات با ثبت یک رکورد جدید به مجموع هزینه ۳.۵ تریلیون دلار خواهد رسید.

جنبه مثبت این آمار این است که پیش‌بینی می‌شود که هزینه‌های انجام شده در رده نرم‌افزاری با رشدی ۶ درصدی روبرو باشند و همین امر نیز می‌تواند بر روی درآمد کلی این بازار برای شرکت‌ها تاثیری مثبت بگذارد.
 
کد مطلب: 46136
نام شما
آدرس ايميل شما