۱
۰
چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۶

نسل جدید نرم‌افزارهای قیاس پلاس به بازار عرضه شد

ایتنا - در این نسل تمامی نیازهای شرکت‌های بازرگانی، فروشگاهی و خدماتی پوشش داده شده است و در آینده نزدیک حوزه‌های پیمانکاری و تولید نیز به بازار عرضه خواهند گردید.
نسل جدید نرم‌افزارهای قیاس پلاس به بازار عرضه شد
---------- رپرتاژ خبری ----------


گروه نرم‌افزاری قیاس با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و توسعه نرم‌افزارهای مالی، اداری و صنعتی، هم اکنون با بهره‌گیری از مفاهیم تجربه کاربری، سادگی و پرهیز از پیچیدگی و با هدف کاربرپسند بودن، کمترین نیاز به پشتیبانی و سازگار با نیازهای روز اصناف و فروشگاه‌ها اقدام به عرضه نسل جدید سری نرم‌افزارهای خود با نام "قیاس پلاس" نموده است.

در این نسل تمامی نیازهای شرکت‌های بازرگانی، فروشگاهی و خدماتی پوشش داده شده است و در آینده نزدیک حوزه‌های پیمانکاری و تولید نیز به بازار عرضه خواهند گردید.

نسخه ویژه فروشگاهی قیاس پلاس نیز با قابلیت‌های کاربردی اتصال به صفحات لمسی، بارکدخوان، بارکد وزنی،کارتخوان بانکی و همچنین کنترل موجودی کالا، کنترل دریافت‌ها و پرداخت‌ها، پاسخ‌دهی سریع و مناسب به مشتریان، تهیه گزارشات و دیسکت‌های قانونی ارزش افزوده، فصلی و دارایی تمامی عملیات فروش را مدیریت نموده و راهکاری آسان برای فروشگاه‌هایی می‌باشد که در عین سادگی، دقت و کاربرد را کنار هم می‌خواهند.


در نسخه شرکتی نیز پکیج‌های مالی، فروش و بازرگانی، فروش خدماتی، مدیریت انبار، حقوق و دستمزد، پیمانکاری و نیز تولید با قابلیت ارائه گزارش‌های کامل و جامعی از عملکرد مالی شرکت به ساده‌ترین روش ممکن در کنار گزارشات خرید و فروش فصلی، ارزش افزوده و... به شکل اتوماتیک آماده‌سازی می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت گروه نرم‌افزاری قیاس مراجعه نمایید.

همچنین این نرم‌افزار از طریق فروشگاه‌های معتبر نرم‌افزار قابل تهیه می‌باشد.
 
کد مطلب: 44928
نام شما
آدرس ايميل شما


Iran, Islamic Republic of
تبلیغات بود یاخبر