۰
دوشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴

پوکمون‌گو 20 درصد کاربران آمریکایی‌ خود را از دست داد

ایتنا- شکایت برخی مردم در آمریکا از سازندگان بازی پوکمون‌گو به علت نقض حریم شخصیشان به علت ورود کاربران به املاک خصوصی برای شکار پوکمون هم ممکن است دردسرآفرین شود.
پوکمون‌گو 20 درصد کاربران آمریکایی‌ خود را از دست داد


با فروکش کردن استقبال اولیه از بازی پوکمون‌گو میزان کاربران آن در روزهای اخیر در ایالات متحده حدود ۲۰ درصد کاهش نشان می‌دهد.


به گزارش ایتنا از فارس، این بازی مبتنی بر واقعیت افزوده در روزهای اول عرضه به طور هفتگی در آمریکا اندکی کمتر از ۴۰ میلیون کاربر داشت. اما این آمار که در ماه جولای منتشر شده بود، این روزها کاهش یافته و به حدود ۳۰ میلیون کاربر در هفته نزول کرده است.

این امر برای کارشناسان حیرت‌آور نیست. زیرا دیگر بازی‌های محبوب موبایلی هم بعد از مدتی افت می‌کنند و تنها حدود ۳۰ درصد از کاربران اولیه خود را حفظ می‌کنند. بعد از گذشت یک ماه تنها ۱۵ درصد از کاربران اولیه یک بازی موبایلی آن را بر روی گوشی خود حفظ کرده و فایل نصب آن را پاک نمی‌کنند.

با این حساب بازی پوکمون‌گو شرایط خوبی دارد، زیرا هنوز ۶۰ درصد از کاربران اولیه بعد از گذشت یک ماه آن را بر روی گوشی‌های خود حفظ کرده و از پاک کردنش خودداری کرده‌اند.

این احتمال وجود دارد که طی هفته‌های آینده تعداد بیشتری از کاربران به علت برخی مشکلات برای ورود و لاگین کردن به بازی، مشکلات فنی ناشی از به روزرسانی آن و غیره از ادامه اجرای پوکمون‌گو منصرف شوند. همچنین شکایت برخی مردم در آمریکا از سازندگان این بازی به علت نقض حریم شخصیشان به علت ورود کاربران به املاک خصوصی برای شکار پوکمون هم ممکن است دردسرآفرین شود.
کد مطلب: 44917
نام شما
آدرس ايميل شما