۰
يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶

شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون‌گو: خیابان محل سکونتمان غیر قابل تحمل شده

ایتنا- زوج جوان شاکی بازی پوکمون‌گو در شکایت خود خواستار شدند که ایجاد PokéStops و PokéGyms در املاک خصوصی افراد یا حوالی آن را بدون کسب اجازه از مالکین ناممکن کند.
شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون‌گو: خیابان محل سکونتمان غیر قابل تحمل شده


یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت Niantic Labs سازنده بازی پوکمون‌گو شکایت کرده و می‌گویند کاربران این بازی با تلاش برای شکار پوکمون در محل سکونتشان آسایش همگان را سلب کرده‌اند.


به گزارش ایتنا از فارس، این زوج می‌گویند علاقمندان به این بازی جنجالی بدون کسب اجازه PokéStops و PokéGymsهای خود را در املاک شخصی آنان ایجاد کرده و سپس به بهانه شکار پوکمون یا نبرد با دیگر پوکمون‌ها وارد آنها می‌شوند.

Scott Dodich و همسرش Jayme Gotts-Dodich که در خیابان ریور این شهر زندگی می‌کنند مدعی هستند که بازی یاد شده خیابان آرام آنها را به یک کابوس مبدل کرده، به خصوص که پارک وابی در نزدیکی محل سکونت آنها دارای حداقل PokéStop است. PokéStop محلی برای جمع‌آوری اقلام مورد نیاز در این بازی مانند تخم مرغ، توپ و شکار پوکمون‌های بیشتر است.

زوج شاکی می‌گویند کاربران این بازی در زمان حضور در پارک توجهی به قلمروی املاک خصوصی مجاور ندارند و وارد حیاط دیگر خانه‌ها می‌شوند تا پوکمون شکار کنند.

علاقمندان به پوکمون‌گو اتومبیل‌های خود را هم در برابر پارکینگ دیگر منازل متوقف می‌کنند تا سر فرصت به شکار پوکمون بپردازند و با این کار مسیر تردد همسایگان را هم مسدود می‌کنند. در شکایت این زوج از شرکت Niantic Labs خواسته شده تا ایجاد PokéStops و PokéGyms در املاک خصوصی افراد یا حوالی آن را بدون کسب اجازه از مالکین ناممکن کند. پیش از این افراد دیگری در آمریکا هم شکایات مشابهی را تقدیم دادگاه‌های این کشور کرده بودند.
کد مطلب: 44890
نام شما
آدرس ايميل شما