۰
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸

المپیک روی گوشی شما

ایتنا - با نصب اپلیکیشن المپیک 2016 ریو روی گوشی خود از اخبار و حواشی این رویداد ورزشی مهم خبردار شوید.
المپیک روی گوشی شما


چند روزی است که بهترین روزهای دنیای ورزش شروع شده است. حالا هر یک از تیم‌های حاضر در مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ در تلاش هستند تا با کسب مدال‌های بیشتر، با دست پر به خانه برگردند. برگزاری مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی آن‌قدر فشرده و به سرعت در حال برگزاری است که گاهی از اخبار و نتایج آنها عقب می‌مانیم.

اما با کمک‌ابزارهای تکنولوژی می‌توانید این جاماندن را جبران کنید. اپلیکیشن‌ها در سال‌های اخیر نقش تعیین‌کننده در اطلاع‌رسانی اتفاقات مهم دنیای ورزش داشته‌اند. از این‌رو برای اینکه همه کاربران در سرتاسر دنیا با وجود فاصله زیاد از محل برگزاری بازی‌های الکمپیک ۲۰۱۶ درجریان تمامی اتفاقات آن باشند اپلیکیشن‌های گوناگونی طراحی شده است.

یکی از این اپ‌ها The Olympics است اپلیکیشنی که در کنار اپ رسمی این مسابقات یعنی Rio 2016 می‌تواند بهترین منبع برای اطلاع‌رسانی از نتایج مسابقات الکمپیک ۲۰۱۶ باشد. با کمک این اپ در جریان کوچ‌کترین اتفاقات این مسابقات بزرگ و جهانی قرار خواهید گرفت.برنامه بازی‌ها، نتایج، عکس‌ها و ویدئوی بازی‌ها و... از جمله مطالبی است که این اپ در اختیار شما می‌گذارد.

همچنین با این اپلیکیشن می‌توانید ورزش، تیم یا حتی بازیکن محبوبتان را هم جداگانه دنبال کنید. این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم‌عامل اندروید و ios قرار گرفته است.اما اگر همه اطلاعاتی را که این اپ در اختیارتان می‌گذارد کافی نیست و دوست دارید به صورت لحظه‌ای از اتفاقات و نظرهای ورزشکاران مورد علاقه‌تان در المپیک آگاه شوید به شما اپلیکیشن Rio 2016 Social Hub را پیشنهاد می‌کنیم.

با این اپلیکیشن می‌توانید به شبکه‌های اجتماعی که ورزشکاران محبوبتان در آن عضو هستند مانند توییتر، اینستاگرام و فیس‌بوک وصل شوید و به سادگی آنها را در المپیک دنبال کنید. متأسفانه این اپ به صورت رایگان تنها در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید قرار گرفته است. حالا اگر می‌خواهید المپیک را از نگاه ورزشکاران حاضر در این مسابقات دنبال کنید می‌توانید از Olympic Athletes Hub استفاده کنید. هرچند این اپ بیشتر برای افرادی مفید است که در محل برگزاری المپیک ریو ۲۰۱۶ حضور دارند. با این حال با کمک این اپ می‌توانید از پشت‌پرده‌های المپیک، قوانین زندگی در دهکده المپیک، قوانین دوپینگ و.. با خبر شوید. این اپ نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و ios قرار گرفته است.

منبع: ایران
کد مطلب: 44671
نام شما
آدرس ايميل شما