۰
جمعه ۱۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۸

نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۶ برگزار می‌شود

ایتنا - نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۶ از تاریخ ۴ لغایت ۷ مهر ماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد گردید.
نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۶ برگزار می‌شود


نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۶ از تاریخ ۴ لغایت ۷ مهر ماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد گردید.


به گزارش ایتنا ثبت نام از متقاضیان داخلي مشارکت در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللي صنایع مخابرات و اطلاع‌رساني(ایران تله کام ۲۰۱۶) بزودی آغاز می‌گردد. لذا به اطلاع کلیه متقاضیان مشارکت در بخش داخلی هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی - ایران تله کام ۲۰۱۶ می‌رساند به منظور تسهیل و تسریع در امر جانمائی و رفاه حال مشارکت کنندگان، در نظر است تا جانمایی غرف و رزرو اولیه جهت شرکت کنندگان بخش ریالی متقاضی مشارکت در داخل سالن در این نمایشگاه از امسال بصورت اینترنتی انجام شود، و از کلیه متقاضیان مشارکت در بخش داخلی تقاضا می‌گردد تا درخواست اولیه خود را با تکمیل فرم مربوطه جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، تا قبل از شروع جانمایـی اینترنـتی و رزرو اولیه‌(که در نیمه دوم مرداد ماه انجام خواهد شد) برای انجام مراحل عضویت در سایت جانمائی اینترنتی و امکان اطلاع رسانی به ایشان حداکثر تا تاریخ ۵ مرداد ۹۵ به ستاد برگزاری ارائه نمایند.

- لینک مستقیم دریافت فرم ارسال اطلاعات و درخواست اولیه متقاضیان
 
 
کد مطلب: 44017
نام شما
آدرس ايميل شما