۰
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۷

عرضه برنامه همراه برای شناسایی بهترین عکس‌های گرفته شده با گوشی

ایتنا- Roll برنامه جالبی است که با استفاده از هوش مصنوعی خود می‌تواند عکس‌های دسته‌بندی شده را تحلیل، برچسب‌زنی و رتبه‌بندی کند.
عرضه برنامه همراه برای شناسایی بهترین عکس‌های گرفته شده با گوشی


اگر شما هم جزو افرادی هستید که انبوهی از عکس‌ها را با گوشی‌های خود تهیه کرده‌اید و نمی‌دانید کدامیک از آنها از کیفیت لازم برای نگهداری و به اشتراک‌گذاری برخوردارند برنامه roll را امتحان کنید.


به گزارش ایتنا از فارس، این برنامه که فعلا با گوشی‌های آیفون سازگاری دارد با تحلیل مجموعه عکس‌های موجود در گوشی کاربران بر روی عکس های یاد شده برچسب می‌زند و آنها را بر مبنای میزان مطلوبیت رتبه‌بندی می‌کند.

فلورین مینسر مدیر‌عامل شرکت EyeEm در مورد این برنامه می‌گوید: می‌توان Roll را جایگزین دوربین گوشی کرد و بسیاری از کارکردهای آن را بر عهده برنامه یاد شده گذاشت. Roll برنامه جالبی است که قادر به دسته‌بندی عکس‌ها بر مبنای تاریخ عکاسی و محل تهیه عکس‌هاست و با استفاده از هوش مصنوعی خود می‌تواند عکس‌های دسته‌بندی شده را تحلیل، برچسب‌زنی و رتبه‌بندی کند.

با این کار، افراد از مشاهده و بررسی انبوهی از عکس‌ها برای تصمیم‌گیری در مورد بهترین آنها بی‌نیاز می‌شوند. Roll تمامی عکس‌های مشابه را هم به دقت بررسی کرده و بهترین عکس را از میان این مجموعه انتخاب و معرفی می‌کند. همچنین اطلاعات تخصصی هر عکس مانند سرعت شاتر، اطلاعات ایزو و .... هم بر این اساس قابل مشاهده است. سازندگان این برنامه می‌گویند نسخه اندروید آن را هم به زودی عرضه می‌کنند.
کد مطلب: 42874
نام شما
آدرس ايميل شما