۰
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵

Dropbox دسترسی به فایل‌های ذخیره شده در فضای ابری را آسان کرد

ایتنا - در این سرویس کاربر در هر لحظه که بخواهد به راحتی می‌تواند فایل مورد نظر خود را روی دستگاه دانلود کند.
Dropbox دسترسی به فایل‌های ذخیره شده در فضای ابری را آسان کرد


«کاندولیزا رایس» عضو هیئت مدیره شرکت ارائه دهنده خدمات پردازش ابری Dropbox از ارائه سرویس جدیدی خبر داد تا دسترسی کاربران سازمانی به داده‌ها آسان‌تر شود.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از نکست‌وب، این شرکت سرویس جدیدی را با نام Project Infinite عرضه کرده است که مانند خدمات OneDrive مایکروسافت دسترسی به اطلاعات ذخیره‌شده در فضای پردازش ابری در آن واحد را فراهم می‌کند.

سیستم Project Infinite شباهت زیادی به سرویس OneDrive مایکروسافت مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۸ دارد که دسترسی لحظه‌ای و مستقیم کاربران سازمانی به اطلاعات و اسناد را فراهم می‌کرد. البته مایکروسافت با عرضه ویندوز ۱۰ تغییراتی را در این سرویس به وجود آورد.

 

شرکت Dropbox برای سرویس جدید خود معیارهای مختلفی را در اختیار گرفته است تا از این طریق بتواند تعامل کاربر با فضای پردازش ابری را گسترش دهد. در این سرویس کاربر در هر لحظه که بخواهد به راحتی می‌تواند فایل مورد نظر خود را روی دستگاه دانلود کند و آخرین تغییرات مربوط به فایل‌های موجود در فضای ابری هم به صورت مستقیم اعمال می‌شود.

این اقدام به سیستم‌های مبتنی بر ویندوز و Mac OS GUI امکان می‌دهد تا به صورت مستقیم به فایل‌های ذخیره شده در فضای پردازش ابری دسترسی داشته باشند و در هر لحظه گزارش کامل از وضیت فایل‌ها و آخرین تغییرات آنها را در اختیار بگیرند.
 
کد مطلب: 42613
نام شما
آدرس ايميل شما