۰
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷

امکان جدید توئیتر برای گزارش تخلفات

ایتنا- به‌تازگی شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرده است که امکانات جدیدی را به بخش گزارش‌های تخلف خود ارائه خواهد کرد که بر اساس آن می‌توان چندین گزارش مختلف را به‌صورت همزمان به ثبت رساند.
امکان جدید توئیتر برای گزارش تخلفات


به‌تازگی شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرده است که امکانات جدیدی را به بخش گزارش‌های تخلف خود ارائه خواهد کرد که بر اساس آن می‌توان چندین گزارش مختلف را به‌صورت همزمان به ثبت رساند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، شاید بتوان مثلث قدرت در میان شبکه‌های اجتماعی را شامل فیس‌بوک، توئیتر و اینستاگرام دانست.

در میان این سه شبکه اجتماعی بدون شک شبکه توئیتر دارای سخت‌گیرانه‌ترین قوانین کاربری به‌حساب می‌آید و موارد بسیار زیادی در رده تخلفات کاربران در این شبکه اجتماعی قرار می‌گیرند.

 

یکی از منابع اصلی شناسایی تخلفات کاربران در توئیتر را می‌توان گزارش‌های سایر کاربران در زمینه سوءاستفاده و عدم تعهد به قوانین کاربری این شبکه دانست ولی بسیاری از کاربران به علت پیچیدگی فرایند ارائه گزارش از آن صرف‌نظر می‌کنند.

یکی از عوامل بازدارنده در ارائه گزارش‌ها را می‌توان تکرار فرایندی مشابه برای گزارش دو مورد تخلف مختلف دانست که به نظر می‌رسد توئیتر این موضوع را به‌صورت کامل رفع کرده است.

توئیتر اعلام کرده است که در بخش جدید خدمات خود به کاربران اجازه می‌دهد تا چندین تخلف مختلف را در قالب یک گزارش واحد به این شرکت اعلام کنند و به‌این‌ترتیب می‌توان امنیت فرهنگی و ساختاری این شبکه را بالاتر برد.
 
کد مطلب: 42555
نام شما
آدرس ايميل شما