۰
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۸

گردش در جنگل‌های آفریقا با گوگل استریت ویو

ایتنا- کاربران سیستم خدماتی گوگل استریت ویو (street view) به‌تازگی خدماتی را دریافت کرده‌اند که موجب می‌شود بتوانند به گردشی مجازی در جنگل‌های آفریقای جنوبی دست بزنند.
گردش در جنگل‌های آفریقا با گوگل استریت ویو


کاربران سیستم خدماتی گوگل استریت ویو (street view) به‌تازگی خدماتی را دریافت کرده‌اند که موجب می‌شود بتوانند به گردشی مجازی در جنگل‌های آفریقای جنوبی دست بزنند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget به نظر می‌رسد که هرروز شاهد خدمات آنلاین گردشگری جدیدی توسط گوگل هستیم و در آخرین نمونه از این خدمات، گردش مجازی در قالب سافاری ( گردش در محیط‌های جنگلی طبیعی با استفاده از خودرو) به خدمات این شرکت افزوده شده است.

ماجرا از این قرار است که کاربران سیستم استریت ویو این شرکت می‌توانند با استفاده از این سیستم به گشت‌وگذار مجازی در محیط‌های بکر جنگلی در آفریقای جنوبی دست بزنند.

 

این سیستم درست مانند سایر موارد استفاده از خدمات استریت ویو به کاربر اجازه می‌دهد تا تصاویر را به جهت مورد علاقه خود چرخانده و شاهد زاویه دید خود از حیات وحش این منطقه باشند.

این خدمات با نام تجربه امزانسی (Emzansi Experience) به کاربران معرفی و. عرضه شده است و برای دستیابی به آن کافی است تا کلیدواژه یاد شده را در سامانه خدماتی گوگل استریت ویو وارد کرده و آن را جست‌وجو کنید.

شایان‌ذکر است که گوگل اعلام کرده است که هدف از این اقدام، ترغیب افراد برای تعامل بیش‌تر با طبیعت و تشویق آنها به تجربه واقعی این سفرها بوده است.
 
کد مطلب: 41827
نام شما
آدرس ايميل شما